COVID-19 تاثیر: IIT-B توسعه سپر چهره برای پلیس و ماسک برای KEM کارکنان

COVID-19 تاثیر: IIT-B توسعه سپر چهره برای پلیس و ماسک برای KEM کارکنان – اخبار

به روز شده: Apr 17, 2020, 08:31 IST | Pallavi هوشمند | بمبئی

در میان کمبود PPE واحد IIT-B توسعه سپر چهره که بیش از فقط ماسک و پوشش تمام صورت

IIT-B students donated the face shields to the Mumbai Police

بمبی-B دانش آموزان اهدا سپر چهره به پلیس بمبئی

با کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کارکنان خط مقدم که در حال مبارزه مرگبار Coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر از انستیتو تکنولوژی هند (IIT) بمبئی ایجاد کرده است در صورت سپر و اهدا آن به اداره پلیس بمبئی.

علاوه بر این موسسه نیز تحویل 500 facemasks به KEM بیمارستان برای کارکنان.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط نرم افزار از IIT Bombay, یک تیم تحت هدایت پروفسور Tapanendu Kundu دین از دانش آموزان رفاه و پروفسور جورج Mathew دانشیار دین از دانش آموزان رفاه اهدا سپر چهره و ماسک به پلیس بمبئی.

Cops wearing the face shieldsپلیس با پوشیدن چهره سپر

چهره سپر ساخته شد توسط ساکنان خوابگاه 10 و دانش آموزان وظیفه نیروهای, در حالی که دانش آموزان از IDC و دسای Sethi دانشکده کارآفرینی ایجاد 500 ماسک و تحویل آنها به KEM کارکنان بیمارستان.

چندی پیش بود که پروفسور. Kums P Kumaresan و پروفسور Purba جوشی, IDC مدرسه طراحی دسای Sethi دانشکده کارآفرینی ماسک صورت برای استفاده از IIT Bombay امنیتی و کارکنان بیمارستان. این تیم همچنین یک ویدئو آموزشی در مورد “چگونه به ماسک را با استفاده از آیتم های خانگی رایج’ به صورت عمومی در مقیاس بزرگ است.

در حال حاضر این موسسه در حال آماده سازی بیشتر ماسک و باید آنها را تحویل به KEM بیمارستان.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im