COVID-19 تاثیر: فوتبال نیمار پیشنهادات خود را در سری کتاب های کمیک به صورت رایگان

COVID-19 تاثیر: فوتبال نیمار پیشنهادات خود را در سری کتاب های کمیک به صورت رایگان – ورزش

به روز شده: May 31, 2020, 08:22 IST | یک خبرنگار |

نیمار گفت: “با داستان مناسب برای تمام سنین از اوایل خوانندگان از طریق نوجوانان, این می تواند به عنوان خوانده شده توسط بچه ها و پدر و مادر با هم.”

Neymar

نیمار

فوتبال برزیل نیمار ستاره 28 ساله تصمیم گرفته است برای ارائه فوق العاده خود را قهرمان سری کتاب های کمیک به صورت رایگان برای سرگرم کردن طرفداران قفل شده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پاریس سنت ژرمن, مهاجم راه اندازی سری کتاب های کمیک با عنوان امضا در سال 2018 است. در این سری برزیل ساکن Junior, شبیه یک جوان نیمار, با استفاده از قدرت های خاص خود را خالکوبی برای نجات ربوده شده خود را ، این کتاب که مورد نیاز مشترک برای یک قیمت در حال حاضر در دسترس ساخته شده است به صورت رایگان.

بیانیه منتشر شده در وب سایت ناشر گفت: “در پی جهانی خاموش شدن ناگهانی و قرنطينه مربوط به COVID-19 گیر فن شعله Concepts LLC یک کمیک و رمان گرافیکی تهیه کننده اعلام کرد که نیمار جونیور کمیک است که ساخت آن تمام کتابخانه از بیش از 200 قسمت رایگان برای طرفداران است.”

نیمار گفت: “با داستان مناسب برای تمام سنین از اوایل خوانندگان از طریق نوجوانان, این می تواند به عنوان خوانده شده توسط بچه ها و پدر و مادر با هم.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>