COVID-19 تاثیر: داخلی کارگران تقاضا 10 ، 000 تومان در هر ماه

COVID-19 تاثیر: داخلی کارگران تقاضا 10 ، 000 تومان در هر ماه – اخبار

به روز شده: ژوئیه 27, 2020, 07:27 IST | Anurag Kamble | بمبئی

خانه کمک به اتحادیه های کارگری راه اندازی کمپین کارت پستال به دنبال مداخله دولت و امداد

Hundreds of domestic workers take part in the campaign at Chembur. Pic/Rajesh Gupta

صدها نفر از کارگران خانگی شرکت در مبارزات انتخاباتی در Chembur. عکس/راجش Gupta

حتی به عنوان دولت به تدریج باز می شود تا دولت و کارگران از unorganised بخش در درجه اول خانه کمک در ادامه به صورت فشار از بیماری همه گیر. به عنوان کارفرمایان حاضر به تماس با آنها را به عقب و عدم وجود دستورالعمل های مناسب خود را تحت تاثیر قرار بازگشت به کار کارگران خانگی آغاز یک کمپین کارت پستال روز یکشنبه خواستار 10 ، 000 تومان/ماه از دولت تا عفونت باقی می ماند.

همه گیر ارائه شده است بسیاری از آنها بیکاری از آوریل این سال و در حدود 25 درصد از آنها حذف شده اند از کار بسیاری از آنها بالای 55 سال سن. به گفته آنها دولت تنها ارائه برنج و حبوبات در برخی از مکان های که به اندازه کافی برای آنها را به اجرا خانواده خود را.

Domestic workers took part in the campaign on Sunday. Pic/Rajesh Gupta
داخلی کارگران در زمان مبارزات انتخاباتی در روز یکشنبه. عکس/راجش Gupta

صحبت به اواسط روز Dnyanesh Patil دولت هماهنگ برای Rashtriya Gharelu Kamgar Chalwal گفت: “هر دو داخلی ملی رفاه کارگران اعتماد و ماهاراشترا Rajya Gharkamgar, اتحادیه اروپا, که در حال ثبت نام سازمان را مطرح کرده و تقاضا در حمایت از کارگران خانگی قبل از توسعه کمیسر ماهاراشترا داخلی رفاه کارگران مدیره در ژوئن 28, اما شده است وجود دارد هیچ پاسخ تا تاریخ.”

همچنین بخوانید: پلیس کمک می کند تا داخلی کارگر که از بهبود COVID-19 دریافت کار خود بازگشت

“Lakhs از خدمتکاران از سراسر کشور در وضعیت بسیار بد است. آنها در حال بدست گرفتن تا هر چه کار در حال آمدن است راه خود را به اجرا و خانواده خود را. حدود 4.5 لاخ داخلی کارگران تحت ثبت نام دولت است. حداقل باید آن را شروع به کمک به آنها,” او اضافه شده است.

به عنوان بخشی از کمپین صدها نفر از کارگران خانگی با ارسال کارت پستال خود را به وزیر Uddhav Thackeray در Chembur در روز شنبه. یک کارگر Manisha Mhatre گفت: “این تقریبا چهار ماه. اگر کارفرمای من نیست با من تماس بگیرید برای کار ؟ در حال حاضر دولت تنها امید ماست.”

Savita پاندیت که زندگی در واشی نکا گفت: “من تنها شدم من, مارس حقوق و دستمزد دریافت نکرده اند هر غذا و یا جیره غذایی تمام این ماه. من مطمئن هستم که آیا من کارفرما خواهد با من تماس بگیر. ما در حال حاضر در تلاش برای تشکیل یک گروه خود کمک از آنجا که ما نمی خواهیم به از گرسنگی می میرند. کارفرمایان فکر می کنم ما خواهد بود حامل ویروس. تا زمان این ترس وجود دارد آن را دشوار است برای ما برای به دست آوردن ما امرار معاش.
امید ما دروغ با دولت در حال حاضر.”

ژوئن 28
بعد این اتحادیه افزایش تقاضا در حمایت از کارگران داخلی

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید