COVID-19: اجرای مشترک انسان احساس می کند یک خانه رویایی است که در حال حاضر فراتر از دسترس خود می گوید: بررسی

COVID-19: اجرای مشترک انسان احساس می کند یک خانه رویایی است که در حال حاضر فراتر از دسترس خود می گوید: بررسی – اخبار

انتشار: Jun 10, سال 2020, 19:45 IST | سرپرستان | دهلی نو

جالب ناامیدی وجود دارد با وجود این دولت آخرین خبر از تمدید اعتبار مرتبط یارانه طرح (CLSS) برای درآمد متوسط گروه برای خرید واحد مسکونی مقرون به صرفه برای یک سال بیشتر تا 31 مارس سال 2021

دهلی نو: به عنوان همه گیر و مستند به شدت منجر به کسب و کار در سراسر بخش ها و درآمد یک انسان معمولی برای بیش از دو ماه از خروج مردم مالی چشم انداز کاملا نامشخص تعداد زیادی از سرخپوستان در حال حاضر احساس می کنید امید خود را از خرید یک خانه از خود را خواهد یک رویا باقی می ماند.

سرپرستان-CVoter اقتصادی باتری موج بررسی نشان داد که حدود 24.6 هر نفر در کشورهای با درآمد گروه و 18.3 درصد در گروه های کم درآمد احساس خانه خود را فراتر از رسیدن به خود را در حال حاضر.

جالب ناامیدی وجود دارد با وجود این دولت آخرین خبر از تمدید اعتبار مرتبط یارانه طرح (CLSS) برای درآمد متوسط گروه برای خرید واحد مسکونی مقرون به صرفه برای یک سال بیشتر تا 31 مارس سال 2021.

این احساس بی لیاقتی خرید یک خانه است نه محدود به, های کم درآمد و با درآمد متوسط گروه به عنوان این بررسی همچنین نشان داد که حدود 7 درصد از پاسخ دهندگان بالاتر درآمد گروه احساس می کنم برنامه های خود را برای خرید یک خانه باید از خط خارج شده است.

حدود 17.6 درصد مردم در درآمد بالاتر گروه گفت که آنها قادر نخواهد بود به خرید یک ملک در حالی که 8.2 درصد و 6.3 درصد پاسخ دهندگان در درآمد متوسط و کم درآمد به ترتیب همان احساس را از خود نشان داد از بررسی های انجام شده با یک نمونه از 1200 نفر است.

جالب است که بسیاری از مردم در درآمد بالاتر گروه همچنین احساس می کنید که آنها نمی خواهد بود قادر به خرید چهار چرخ در حال حاضر. این ‘CovidTracker اقتصاد بررسی موج 4’ نشان داد که 17.2 درصد از پاسخ دهندگان در این بخش احساس می کنید که خرید یک ماشین است که فراتر از دسترس در حال حاضر.

حدود 7.4 درصد و 5.8 درصد پاسخ دهندگان در درآمد متوسط و کم درآمد در حال حاضر ممکن است قادر به خرید چهار چرخ یا سه چرخ — تراکتور و یا خودکار.

تقاضا برای دو چرخ تمایل به منعکس کننده شکل از وضعیت اقتصادی و آن بخش را ببینید تأثیر عمده ای. حدود 7.5 درصد پاسخ دهندگان در گروه های کم درآمد در حال حاضر احساس آنها نمی قادر خواهد بود برای خرید یک دو چرخ خودرو.

طرح بنگاه و تلویزیون و یخچال و یا تهویه هوا نیز به نظر می رسد شده اند به تعویق افتاد و توسط بسیاری به عنوان 3.5 درصد و 3.2 درصد پاسخ دهندگان به ترتیب در درآمد متوسط و درآمد بالاتر گروه گفته اند که آنها نمی توانند خرید لوازم خانگی در وضعیت فعلی است.

بیش از 2 درصد افراد در گروه های کم درآمد هم فکر می کنم از خرید این وسایل به عنوان یک رویای دور در حال حاضر.

به امید داشتن یک فروشگاه برای چند نفر از گروه های کم درآمد را نقش برآب شده است که حدود 3.5 درصد پاسخ دهندگان گفته اند که آنها نمی توانند برای خود یک فروشگاه در حال حاضر.

برنامه ریزی برای خرید یک گوشی و یا یک لپ تاپ نیز معوق شده است توسط بسیاری به عنوان 2.4 درصد 1.9 درصد و 2.8 درصد افراد کم درآمد و با درآمد متوسط و بالاتر-درآمد گروه بود گفت که هر دو این فن آوری نیاز نیست دیگر مقرون به صرفه.

تاثیر مالی از این مستند به طور متوسط در هند زندگی می تواند سنجیده از این واقعیت است که 32 درصد از پاسخ دهندگان در گروه های کم درآمد احساس که آنها می توانید زنده ماندن حتی کمتر از ماه بدون درآمد در حالی که 19.6 درصد از درآمد متوسط گروه احساس همان.

تنها 28.7 درصد از آنها در کشورهای با درآمد گروه گفت که آنها می توانید زنده ماندن فقط یک ماه با پس انداز خود و بدون هر گونه درآمد در حالی که 25 درصد در گروه های کم درآمد بیش از حد می تواند زنده ماندن فقط یک ماه پس انداز خود را.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de