COVID-19 تاثیر: شهرستان موارد می تواند به 70k نه 6.5 لاخ اطمینان BMC

COVID-19 تاثیر: شهرستان موارد می تواند به 70k نه 6.5 لاخ اطمینان BMC – اخبار

به روز شده: Apr 24, 2020, 07:41 IST | Dharmendra Jore | بمبئی

مدنی بدن شمارنده اتحادیه تیم پیش بینی می خواهد دولت بیمارستان به گام تا Coronavirus مبارزه به جای قرار دادن بار در BMC بیمارستان

The quarantine facility created by BMC at NSCI Dome can accommodate 400-500 beds. Pic/ Ashish Raje

قرنطینه تسهیلات ایجاد شده توسط BMC در NSCI گنبد می تواند به جای 400-500 تخت. عکس/ Ashish Raje

پس از اتحادیه و وزارت بهداشت را بینی که شهر را 6.50 لاخ COVID-19 بيمار توسط مارس 15 ترسم پریشان شهروندان Brihanmumbai شهرداری شرکت (BMC) خود را تخمین می گویند که موارد مثبت می تواند به 60,000 70,000 در همان دوره است. هر چند کوچکتر از دهلی نو تیم ملی را ارزیابی و پیش بینی کرده اند BMC بر روی انگشتان خود را.

بدن مدنی در حال حاضر می خواهد دولت-اجرای بیمارستان در شهرستان به گام تا تلاش های خود را در برابر Coronavirus به جای ترک همه چیز را به مدنی-اجرای تاسیسات.

پیش بینی شدند مشترک با وزیر Uddhav Thackeray و دبیر کل Ajoy مهتا در یک جلسه برگزار می شود شهردار ییلاقی در روز چهارشنبه. پس با توجه به تمام جنبه ها و BMC ارزیابی برای آینده 25 روز آنها به اجماع رسیده است که این مرکز بیش از بررسی بمبئی. “با توجه به موجود دو برابر شدن زمان هفت روز رشد نمایی پیشنهاد شده توسط اتحادیه تیم غیر ممکن است. اما ما نیز اطمینان حاصل شود که ما آماده برای دیدار با هر گونه احتمال” گفت: یکی از شرکت کنندگان.

پس از این جلسه وزیر بهداشت راجش Tope و BMC صادر قوی rejoinder به مرکز تیم را پیش بینی. BMC گفت: بازدید از اتحادیه مقامات دولتی نمی بحث در مورد پیش بینی با شهرداری کمیسر اضافی شهرداری کمیسر یا هر مقام.

“اخبار گزارش در نام مرکز تیم در حال گمراه کننده و بی اساس گفت:” باشگاه در بیانیه ای. آن گفت: BMC داده ایجاد شده است که همه گیر شد و در کنترل است. “ما به دنبال این مرکز دستورالعمل و این به ما کمک کرده است تا حد زیادی” در این بیانیه گفت.

منابع گفت: اختلافات جزئی ظاهر در این جلسه بین شهری رئیس Praveen Pardeshi و مهتا بر ایجاد امکانات قرنطینه برای حدود 70000 موارد است. باز زمینه و مدارس مورد بحث قرار گرفت به عنوان گزینه های با فضاهای باز بودن حکومت به دلیل مسائل بهداشت.

“مشکل اصلی این است که از بیماران بدون علامت که نمی تواند نگه داشته و با خانواده در محله های فقیرنشین که در آن قرنطینه امکان پذیر نیست. ما شروع به ایجاد قرنطینه و جداسازی امکانات. نه در همه موارد نیاز به هواکش اما به عنوان هر یک تجدید نظر پروتکل تامین اکسیژن خواهد بود ، ما در حال آماده کردن خطوط لوله به منظور تسهیل بدون وقفه تامین اکسیژن گفت:” افسر بود که در این نشست است.

دیگر موضوع مهم مورد بحث بود و عدم تلاش از دولت-اجرای بیمارستان در شهرستان زمانی که کل بار است که به عهده مدنی بیمارستان.

سانتی متر گزارش شده است خواسته اند JJ گروه از بیمارستان ها و دولت مرکزی-اجرای تاسیسات به ایجاد بزرگتر COVID-19 بخش. یکی از JJ واحد در نزدیکی CST یک ساختمان کوچک اما کارشناسان گفت: پدر و مادر موسسه در Byculla به تنهایی می تواند 500-600 تخت. جالب JJ dean, Dr Pallavi Sapale با موفقیت به رهبری یک تیم از پزشکان در شامل وضعیت جدی در سنگلی-ایسلمپور که در آن هیچ بیشتر موارد مثبت بودند.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de