COVID-19 تاثیر: چین بازی, ‘دوست’ پاکستان با لباس زیر ماسک

COVID-19 تاثیر: چین بازی, ‘دوست’ پاکستان با لباس زیر ماسک – اخبار

به روز شده: May 06, 2020, 08:04 IST | سازمان | اسلام آباد

در اواخر ماه گذشته چین خواسته بود پاکستان به باز کردن مرز بین دو کشور به صورت یک روز در روز جمعه به طوری که تجهیزات پزشکی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند ارسال شود

A screen grab of video posted by local Pakistani news channel

یک صفحه نمایش گرفتن از ویدئو ارسال شده توسط محلی پاکستان اخبار کانال

چین حتی در امان آن همه آب و متحد’ پاکستان است. امیدوار به ارائه تست کیت و با کیفیت بالا N95 ماسک به پاکستان در تلاش برای کمک به این کشور شده است که فلج کشنده coronavirus شیوع پکن در واقع فریب خورده آن ‘دوست’ ارسال در ماسک ساخته شده از قرمز.

گزارش اخبار محلی اخبار کانال پاکستان گفت: “چین ne chuna laga دیا” (چین conned ما) و بیشتر مطلع شود که سند استانی دولت فرستاده ماسک برای بیمارستان ها بدون چک کردن.

“به نام برای با کیفیت N95 ماسک چین فرستاده است در ماسک ساخته شده از لباس زیر. آن را نیز یک فقدان در بخشی از استانی مقامات بهداشتی که دریافت کمک های پزشکی. مناسب و بدون چک کردن این ماسک فرستاده شدند به قطر بیمارستان در کراچی. بیش از وجود دارد, پزشکان و para-کادر پزشکی آن را به نام buffooning توسط چین” لاهور-بر اساس اخبار شکستن تلویزیون گزارش شده است.

در اواخر ماه گذشته چین خواسته بود پاکستان به باز کردن مرز بین دو کشور به صورت یک روز در روز جمعه به طوری که تجهیزات پزشکی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند ارسال شود.

سفارت چینی در نامه ای به وزارت امور خارجه گفت که فرماندار از منطقه خودمختار سین کیانگ اویغور چین می خواهم به کمک یک دسته از مواد پزشکی به گلگت-بلتستان ناگوارتر گزارش شده است.

با توجه به نامه فرماندار اهدا 200,000 معمولی ماسک صورت 2,000 N-95 ماسک صورت, پنج, پنکه از 2000 تست کیت و 2000 پزشکی لباس های محافظ عمدتا توسط پزشکان و امدادگران به مبارزه با این ویروس که سرچشمه در چین در اواخر سال گذشته.

با توجه به رسانه های محلی گزارش افزایش شمارش فعال موارد مربوط به COVID-19 عفونت فروکش کرده است در سرزمین اصلی چین و در نتیجه این کشور شده است امیدوار کننده برای کمک به کشورهای دیگر به خصوص کسانی که اقتصاد شده اند به شدت تحت تاثیر بحران. بود اما این اولین مورد که در آن گزارش های پدید آمده از چین با کیفیت پایین, ارسال کمک های پزشکی به کشورهای مختلف.

نپال دولت اوراق یک معامله بزرگ برای coronavirus تست کیت و چرخ دنده محافظ امضا شده با شرکت چینی پس از پیدا کردن آنها را زیر کیفیت استاندارد, به گفته یک مقام ارشد رسانه ها گزارش شده است.

در حادثه ای دیگر اسپانیا, هفته گذشته فرستاده بود به چین میلیون ها نفر از خریداری کیت.

تا 80 درصد از 150,000 قابل حمل سریع coronavirus تست کیت چین تحویل به جمهوری چک در اوایل این ماه بودند معیوب ملی بررسی گزارش با استناد محلی, چک, سایت خبری برگشت.cz.

این تست می تواند تولید یک نتیجه در 10 – 15 دقیقه اما واقعا کمتر دقیق تر از تست های دیگر رسانه ها گزارش شده است.

چین-سرچشمه مرگبار اشکال آلوده حدود 12 lakhs نفر در سراسر جهان در حالی که کل شمارش از مرگ پیشی گرفته است 65,000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط ما مبتنی بر جان هاپکینز.

جهانی پول وام دهندگان از جمله بانک جهانی و صندوق بین المللی پول (IMF) پیش بینی کرده اند که شرق آسیا و اقیانوس آرام می تواند تا 11 میلیون نفر از مردم رانده شده به فقر با دستمزد کم و غیر رسمی بخش کارگران تبدیل شدن به آسیب پذیر به عنوان یک تاثیر اقتصادی COVID-19 بیماری همه گیر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>