COVID-19 تاثیر: استرالیا جولای انگلستان تور بعید می گوید: David Warner

COVID-19 تاثیر: استرالیا جولای انگلستان تور بعید می گوید: David Warner – ورزشی

به روز شده: Apr 30, 2020, 08:35 IST | PTI | ملبورن

شده است وجود دارد حدس و گمان تور می تواند به تاخیر افتاد تا سپتامبر اما وارنر تردید اگر آن را پیش بروید

David Warner

دیوید وارنر

جانباز رودخانه دیوید وارنر معتقد است که استرالیا را در آینده محدود اور تور انگلستان خواهد بود اوراق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. استرالیا برنامه ریزی شده بود به بازی سه یک dayers و سه Twenty20 مسابقات در برابر انگلستان در ماه جولای. اما هفته گذشته انگلستان و ولز Cricket Board تاخیر در شروع فصل خود را تا ژوئیه 1 در اولین و بازیکنان ممکن است نیاز به برخی از گرم کردن کریکت قبل از بازگشت به عرصه بین المللی.

شده است وجود دارد حدس و گمان تور می تواند به تاخیر افتاد تا سپتامبر اما وارنر تردید اگر آن را پیش بروید. “در حال حاضر آن را بسیار بعید است که ما قصد داریم برای رفتن بیش از وجود دارد با توجه به آنچه که اتفاق افتاده در انگلستان” وارنر گفت کریکت.com.au. او گفت: واقعیت نخست وزیر بوریس جانسون بوده است, بستری شدن COVID-19 نشان داد گرانش مشکل در کشور میزبان است.

“او برگشت تا روی پای خود را در حال حاضر و که فوق العاده, اخبار, اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر به این نسبت فقط در ورزش در حال بازی” وارنر اضافه شده است. استرالیا در حال حاضر به لغو دو آزمون تور بنگلادش در ماه ژوئن و محدود اور خانه سری در برابر زیمبابوه نیز در شک و تردید. استرالیا با توجه به میزبان جام جهانی Twenty20 در ماه اکتبر-نوامبر که شورای بین المللی کریکت گفت: “بررسی همه گزینه ها”.

کریکت استرالیا به خصوص مشتاق به رفتن پیش با یک سری تست در برابر هند با توجه به توان پس از T20 مسابقات هشدار در این ماه از آن می تواند از دست دادن صدها میلیون دلار اگر آن scrapped.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im