COVID-19 تاثیر: یکی دیگر از بیمار آزمایش مثبت در Bhabha بیمارستان; 40 کارکنان در حال آزمایش

COVID-19 تاثیر: یکی دیگر از بیمار آزمایش مثبت در Bhabha بیمارستان; 40 کارکنان در حال آزمایش – اخبار

به روز شده: Apr 10, سال 2020, 07:28 IST | Arita سرکار | بمبئی

در حالی که نمونه های از 40 کارکنان که قرنطینه فرستاده شد برای آزمون در روز پنج شنبه یک بیمار در ICU آزمایش مثبت در بیمارستان

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

یک روز پس از حدود 200 نفر از کارکنان Bandra K B Bhabha بیمارستان اعتراض به صدای خود را نگرانی در مورد امنیت شخصی در این دولت آغاز شده و به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مناسب برای پزشکان و پرستاران شاغل در بخش مراقبت ويژه و خارج بیمار در بخش. در حالی که نمونه های از 40 کارکنان که قرنطینه فرستاده شد برای آزمون در روز پنج شنبه یک بیمار در ICU آزمایش مثبت در بیمارستان.

دکتر Pradeep Jadhav پزشکی, سرپرست Bhabha بیمارستان گفت که پس از مرگ از 38 سال در آوریل 7, ICU تبدیل شده است به یک جداسازی بخش برای COVID-19 بيمار. “دو نفر در انزوا در ICU و یکی از آنها یک زن در اوایل سی سالگی خود را نیز آزمایش مثبت است. ما داده اند PPEs به تمام کارکنان در ICU و OPD در حال حاضر,” او گفت:.

Suresh Kakani اضافی شهرداری کمیسر گفت که عرضه کافی از PPEs و مدنی بدن می توانید خرید بیشتر. “در حال حاضر ما با استفاده از حدود 35000 PPE مناسب بیش از 10 روز است. در حالی که PPE مناسب هستند و تنها مورد نیاز برای پزشکان و پرستاران که در حال درمان COVID-19 بيمار به منظور القای اعتماد به نفس در ما کادر پزشکی ما خواسته اند در بیمارستان به PPE مناسب برای هر عضو هیات اگر او/او می خواهد آن را,” او گفت:.

جدا از Bhabha, بیمارستان, پزشکی, کارکنان در Laney بیمارستان در ایران نیز تا به حال به قرنطینه برای تست پس از 76 سال یک پالی هیل ساکن آزمایش مثبت است.

مدنی گفت که او تا به حال نمونه آزمایش شده است به عنوان یک اقدام احتیاطی و پس از او آزمایش مثبت او منتقل شد به هفت تپه بیمارستان در شب چهارشنبه. “او است مبتلا به زوال عقل و بیماری آلزایمر. در زمان پذیرش او تا به حال تشنج و خوشبختانه او شده بود را آزمایش کردند. او 14 اعضای خانواده در حال آزمایش و او 40 ساله و پسر که تا به حال در بازگشت از دبی در فوریه 28 آزمایش منفی” گفت: این مقام.

پس از سه بيماران بستری در Bhatia بیمارستان تا به حال آزمایش مثبت مدیریت بیمارستان قرنطینه و آزمایش 70 از کارکنان خود را. Ttheir گزارش آزمون در حال انتظار.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>