COVID-19: ابراهیم علی خان فرار از قرنطینه بیش از حد relatable!

COVID-19: ابراهیم علی خان فرار از قرنطینه بیش از حد relatable! – سرگرمی

انتشار: Mar 26, 2020, 11:28 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در میان coronavirus شیوع و در نتیجه قرنطینه یک خسته ابراهیم علی خان به اشتراک گذاشته تصویر خنده دار است که شما را کاملا با!

Ibrahim Ali Khan shared this photo on Instagram

ابراهیم علی خان این عکس در Instagram

این بیش از یک هفته است که هر کس که تحت قرنطینه و مستند و بسیاری از ما شروع به گرفتن با حوصله هیچ چیز را انجام دهد. سیف علی خان پسر ابراهیم هم یکی از ما و او در بر داشت یک راه برای فرار از خستگی از قرنطینه!

ابراهیم علی خان به اشتراک گذاشتن یک عکس از خود را در رسانه های اجتماعی و زیر نویس آن “قرنطینه خیلی خسته کننده بود مجبور به فرار”

ابراهیم علی خان دیده می شود پوشیدن یک جفت شلوار مسیر و گنجی و به دنبال انواع و اقسام خوش تیپ در عکس. تعداد زیادی از رسانه های اجتماعی پیروان و طرفداران خود را پیدا, پست های خنده دار بیش از حد. یکی از آنها گفت: “Dats یک…” در حالی که یکی دیگر از Instagram کاربر نوشت: “Hahahahaha من احساس می کنم شما” و در عین حال یکی دیگر از اظهار نظر “وای. زیبا picha. آیا من می توانم پیوستن به؟”

بسیاری از مردم به دنبال به جلو به ابراهیم علی خان ورود به دنیای پرمخاطب. اما اینکه آیا یا نه جوان تفنگ را در واقع تبدیل به بازیگری به عنوان یک شغل انتخاب چیزی است که دیده می شود. پدر سیف در مصاحبه اخیر خود گفت: “من نمی دانم اگر من به او راه اندازی. آن را به یک گزینه و فیلم قطعا قابل دوام حرفه ای انتخاب برای او. او ورزشی و امثال این ایده که در این فیلم به جای دنبال دانشگاهی است. هیچ کس در خانواده به غیر از خواهر او (سارا علی خان), علاقه مند شده اند و در دومی به هر حال.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>