COVID-19: چگونه فقدان اجتماعی فاصله گرفتن عوامل دیگر در شمال بمبئی منجر به سنبله

COVID-19: چگونه فقدان اجتماعی فاصله گرفتن عوامل دیگر در شمال بمبئی منجر به سنبله – اخبار

به روز شده: Jun 22, 2020, 07:09 IST | Faizan خان, Samiullah خان | بمبئی

به عنوان مناطق مختلف در حومه غربی قرار می گیرد و تحت سخت مستند مقامات می گویند جامعه توالت شلوغ درمانگاه ها و کمبود های اجتماعی فاصله در بازار منجر به سنبله و افزایش دو برابر شدن نرخ از 29 روز و 19 روز

Additional Commissioner of Police (north region) Dilip Sawant surveying the Santosh Nagar slum over the weekend

اضافی کمیسر پلیس (شمال منطقه) دیلیپ Spike بررسی Santosh نگر زاغه بیش از آخر هفته

پلیس بمبئی که در نظر سنجی این شهر شمالی منطقه پس از یک جهش در موارد پست باز 1.0 باید نسبت به گسترش سریع عفونت به بازارهای شلوغ و درمانگاه و مشترک توالت. آنها در حال حاضر در مذاکرات با باشگاه در مورد آب بندی بیشتر مناطق.

پلیس شهر مورد بررسی زاغه جیب شمال بمبئی بیش از روز گذشته برای پیدا کردن دلیل یک افزایش قابل توجهی از رمان Coronavirus موارد است. از دو برابر شدن میزان عفونت در شهرستان بود و 29 روز اما که از شمال بمبئی می ایستد در 19 روز. پلیس گفت: مردم ازدحام در سبزی و ماهی بازار و صف های طولانی دیده می شد خارج از درمانگاه بیش از حد. همچنین چندین مهاجران بود با استفاده از این توالت های عمومی که آنها را جمع آوری قبل از بازگشت به زادگاه آنها اضافه شده است. “به این دلایل ما را در بر داشت در طول بررسی های ما و از ما خواسته اند BMC به شماره سفارش مجموع مستند” گفت اضافی کمیسر پلیس (شمال منطقه) دیلیپ Sawant.

Police say cases are also surging in areas where migrants had gathered before leaving for their hometowns. File pic/Satej Shinde
پلیس می گویند موارد نیز صعودی در مناطقی که مهاجران جمع شده بودند قبل از خروج خود را از شهر محل زندگی. فایل pic/Satej Shinde

پلیس ساخته شده که پیشنهاد این باشگاه برای کل مستند در Kaju Pada و Ketiki Pada در Dhahisar شرق در روز جمعه بر اساس یک نتیجه مثبت از یک شبیه محدود در مناطق دیگر در شمال منطقه در اوایل این ماه. Ganpag Patil نگر در Dhahisar غرب و Poisar در Kandivali شرق نیز شاهد بیش از 20 نفر در هر روز است. کامل مستند به ارمغان می آورد پایین nos.

در ژوئن 13, پس از یک بررسی دقیق مستند تحمیل شد در زاغه مناطق Kokani Pada و Appa Pada در Kurar شرق Somwar بازار سبزی و ماهی بازار در Malad, Valnai Vasahat, Santhosh نگر در Dindoshi و Madh. “در این مناطق موارد به شدت در حال افزایش بود اما از آنجا که سخت مستند تحمیل شد ما متوجه یک روند رو به پایین در موارد و دو برابر شدن میزان عفونت نیز بهبود یافته” Spike گفت.

Dilip Sawant, addl commissioner (north region)
دیلیپ Sawant, addl کمیسر (شمال منطقه)

با پلیس تماس گرفته و چندین درمانگاه های محلی در مناطق زاغه و از آنها خواست تا برای اطمینان بیشتر از سه نفر بازدید این درمانگاه در یک بار.”ما بررسیهای اولیه نشان می دهد که مردم با COVID-19 علائم آینده در تماس با دیگران در حالی که بازدید از درمانگاه و گسترش عفونت است. حدود 10-15 نفر دیده می شد صف بندی خارج یک کلینیک در یک زمان بدون حفظ امن فیزیکی, فاصله,” Spike گفت. یک افسر پلیس گفت: “این دستور هنوز برای آمدن از BMC اما در عین حال ما با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در این مناطق است.”

BMC پلیس در مواجهه?
BMC به نظر می رسد در مخالفت با پلیس شهر گسترش بیش از کل مستند به دیگر محله های فقیرنشین جیب در منطقه شمال. با توجه به BMC مقامات بسیاری COVID-19 مورد در حال حاضر گزارش از ساختمان های بلند نیست زاغه.

مدنی مقامات اضافه شده است که آنها در حال حاضر در نظر گرفتن تمام اقدامات ممکن برای بررسی گسترش ویروس. ما محدود به نقاط ورود و خروج به فقط یکی از خدمات ضروری گفتند. علاوه بر این, BMC, استقرار خودروهای ویژه در این مناطق سواب را از کسانی که در برگزاری نمایشگاه COVID-19 مانند علائم و اردوگاه های خاص نیز خواهد شد سازمان یافته برای مردم به گزارش علائم. تنها مغازه را مجاز به باز کردن آن هم به صورت محدود ساعت.

3,100 موارد در P North Ward
“وجود دارد 32 مهار مناطق در بخش من و ما زیر سخت مستند اقدامات است. این دو برابر شدن نرخ 12-15 روز پس از این محدودیت برداشته شد اوایل ماه ژوئن است. پس از تمام محدودیت ها بودند به شدت دوباره تحمیلی با کمک پلیس بمبئی ما متوجه بهبود. این دو برابر شدن نرخ در حال حاضر 20 روز” گفت: معاون شهرداری کمیسر P North Ward, Sanjog Kabre. یکشنبه, P, North Ward گزارش کرده است در مجموع 3,100 موارد است.

1,276 موارد در R North ward
“هیچ تازه اطلاع رسانی صادر شده است اما ما در نظر گرفته و پیشنهاد پلیس بمبئی و کار بر این اساس با مسدود کردن ورودی و خروجی در مهار مناطق. این دو برابر شدن نرخ ارز که 7-8 روز است در حال حاضر بهبود یافته به 14-15 روز. پنج کامیون های تلفن همراه مستقر شده اند در سراسر R North ward, برای سواب مجموعه است. تب اردوگاه بیش از حد کمک کرده اند در کاهش تعداد. از امروز ما 1,276 موارد” گفت: Sandhya Nandekar دستیار شهرداری کمیسر R شمال.

در همین حال پلیس با کمک نه SRPF جوخه های به شدت سرکوب متخلفان از COVID-19 مستند. “ما در حال ثبت نام بیش از 100 نفر در هر روز در برابر مردم به پله از خانه بدون هیچ گونه دلایل معتبر و با پوشیدن یک ماسک و یک ترک سوار و غیره” Spike گفت.

15
Max. هیچ. از بیماران بودند که صف بندی خارج درمانگاه ها در یک زمان

03
هیچ. از بیماران درمانگاه گفت اجازه می دهد تا در یک زمان

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im