خرید رپورتاژ

COVID-19: Hima دس وعده 1 ماه حقوق به آسام دولت – ورزشی

به روز شده: Mar 28, 2020, 07:52 IST | سرپرستان | دهلی نو

Kiren Rijiju بود همه در ستایش Hima دس اعلام او به عنوان تمجید اسپرینتر تلاش برای ایجاد یک تفاوت.

Hima Das

Hima دس

آس هندی اسپرینتر Hima دس متعهد شده است برای کمک به او یک ماه حقوق برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. Das اهدا خواهد شد حقوق و دستمزد او را به آسام را COVID-19 صندوق امداد. “دوستان در آن زمان به هم ایستاده و حمایت از افرادی که به ما نیاز دارند. من کمک 1 ماه از حقوق من به آسام دولت در آسام Arogya Nidhi حساب ساخته شده برای حفاظت از سلامت مردم در پی COVID-19” او توییتی در روز پنج شنبه tagging نارندرا نخست وزیر آسام وزیر Sarbananda Sonowal ورزشی, وزیر Kiren Rijiju و آسام وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما.

Rijiju بود همه در ستایش Hima دس اعلام او به عنوان تمجید اسپرینتر تلاش برای ایجاد یک تفاوت. “بزرگ حرکت Hima دس. خود را سخت به دست آورده یک ماه حقوق به معنای زیادی و از آن خواهد شد بسیار هدفمند! هند دعوا کرونا” او هنوز توییتی. آس هندی shuttler P. V. Sindhu نیز اهدا مبلغ 10 تومان لاخ برای مبارزه با گسترش coronavirus. Sindhu اهدا کرده است Rs 5 لاخ هر یک به آندرا پرادش و Telangana وزیر بودجه امداد در مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

“من بدین وسیله یک مقدار کمک مالی Rs 5,00,000/- هر (Rs پنج lakhs) به سمت “رئیس وزیران صندوق امداد” برای ایالات Telangana و آندرا پرادش به مبارزه با COVID-19″ او هنوز توییتی. ستاره کشتی گیر Bajrang Punia که با این نسخهها کار به عنوان یک OSD در راه آهن در حال حاضر اهدا شده به شش ماه حقوق و دستمزد به هاریانا coronavirus صندوق امداد.

سابق هند بازکن و BJP مجلس Gautam Gambhir اهدا خواهد شد 50 تومان lakh به مطمئن شوید که شهروندان داده می شود و تجهیزات کافی برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در سرمایه های ملی. BCCI رئیس جمهور سابق هند کاپیتان Sourav Ganguly گفت: برای ارائه رایگان برنج به ارزش 50 تومان lakh به نیازمندان و افرادی که قرار داده شده است در مدارس دولتی برای ایمنی و امنیت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تنیس ستاره سانیا میرزا نیز پا به جلو به جمع آوری پول برای تامین مواد غذایی و دیگر نیازهای اساسی برای دستمزد روزانه کارگران در حال انجام coronavirus همه گیر است که تاکنون بیش از 20 ، 000 زندگی در سراسر جهان است.

حدود 700 تایید موارد coronavirus تاکنون گزارش شده در هند در حالی که 16 نفر جان خود را از دست داده اند.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان