COVID-19 قهرمانان جمع آوری بمبئی زباله پزشکی را قوم و خویش درک اهمیت کار خود را

COVID-19 قهرمانان جمع آوری بمبئی زباله پزشکی را قوم و خویش درک اهمیت کار خود را – اخبار

به روز شده: مارس 08, 2020, 07:31 IST | Arita سرکار | بمبئی

آنها را قوم و خویش درک اهمیت شغل خود را از همین PPE کیت تنظیم و به یک خطر ناک وظیفه در مبارزه با کروناویروس به عنوان محافظت از کارگران

Conservancy workers collect biomedical waste in the G North ward

محافظت از کارگران جمع آوری زباله پزشکی در G North ward

تشویق هر کس در اطراف او را به ماندن در داخل خانه Mayur Jadhav خود شده است مراجعه مختلف مهار مناطق در Ballinger و Oshiwara پوشیدن یک PPE کت و شلوار برای سه تا چهار ساعت در روز. در خط مقدم کارگر Jadhav آیا این کار مخاطره آمیز جمع آوری زیستی-پزشکی زباله از ساختمان های مسکونی و COVID-19 قرنطينه.

در میان Coronavirus ناشی از مستند مردم خواست برای قرار دادن زباله های خانگی در کیسه های سیاه و سفید و زیستی-پزشکی — زباله و دستکش و ماسک و موارد را لمس COVID-19 بیماران و کارکنان در یک قرنطینه تسهیلات — رنگ زرد در کیف.

مانند Jadhav, محافظت از کارگران برخورد با زیستی-پزشکی زباله های آموزش دیده برای این کار. Jadhav و 30 ساکن در Durgadevi Chawl, Vakola و پس از هفته از عمل او راحت با این کار. “در ابتدا من نگران بود که من تا به حال شنیده ام بسیاری از آنها بیمار شدن. اما هنگامی که ما از آن آویزان کنیم که بدون مشکل کار می کنند. هر روز ما را sanitiser و اسپری ضد عفونی کننده در کیسه زرد و صبر کنید تا برای پنج دقیقه قبل از بارگذاری آن بر روی خودرو به معنای تنها برای زرد, کیسه,” او گفت:. در K West ward, وجود بیش از 650 COVID-19 مورد و بیش از 300 مهار مناطق.

‘ساخته شده, همسر, درک’

Rishikesh Dhotre, 43, است که در میان کارگران ساکن دور از محل کار و صرف بیش از 10 ساعت در خارج از منزل. او برگ Nalasopara اقامت 4:45 am برای Worli و به خانه برگشت حدود 3:30 pm. “من عصبی ما به عنوان بازدید از مکان و هر کس خواسته شده بود برای جلوگیری از. همسر من مبارزه می کنند و می پرسند که چرا من یکی به رفتن. اما به تدریج فهمیدم این اقدامات ما را به و توضیح داد که آنها را به جهنم همسر من. او نگران است اما درک اهمیت کار” Dhotre گفت.

در حالی که Dhotre خوشحالم که برای دسترسی به, تازه, PPE کیت هر روز او همچنین با ادعا چقدر داغ می شود در طول سه ساعت ،

نگران خانواده

محافظت از کارگران به طور مداوم نگران اعضای خانواده آنها به ویژه شهروندان ارشد در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت است. Sarthak Chandramani, 29, با این نسخهها کار در G North ward متشکل Dharavi. او طول می کشد احتیاطی اضافی هنگامی که او می رسد خانه به عنوان او به دو و نیم سال و 63 ساله است ،

“I don’t touch my phone بعد از پوشیدن PPE و من تماس بگیرید من خانواده من قبل از رسیدن به خانه. آنها باید دستورالعمل دقیق به ترک خانه و نگه داشتن یک سطل آب داغ و صابون در نزدیکی درب. آنها تنها مجاز به وارد کنید پس از من آغشته به لباس من در سطل رفته و برای حمام” او گفت:.

Chandramani اغلب میدارد پزشکی زباله سقوط از کیسه های زباله را با دست خود. “مردم اغلب overstuff کیسه زباله و سپس آنها را نمی توان گره خورده است. زباله می افتد سرشار از کیف و ما باید برای ضد عفونی کردن آن قرار داده و در کیسه و ضد عفونی کردن کیسه دوباره,” او گفت:. Chandramani زندگی در BDD chawl یکی دیگر از منطقه در معرض خطر بالا.

پس از مرگ اخیر مدنی رسمی در مواد غذایی-توزیع وظیفه در Dharavi با توجه به COVID-19 BMC است غربالگری همه کارکنان. Kiran Dighavkar دستیار شهرداری کمیسر G, North ward گفت: “ما حدود 900 کارگران جمع آوری زباله و وجود 200 مهار مناطق در این بخش است. ما انجام غربالگری یک بار در هفته و برای بررسی تب با دماسنج مادون قرمز. ما همچنین توصیه کارکنان به گزارش بلافاصله علائم,” او گفت:.

که در آن زباله پزشکی گرفته شده ؟

زبالههای پزشکی گرفته شده است به یک پزشکی مرکز مدیریت توسط ماهاراشترا کنترل آلودگی مدیره در Deonar. Amar Supate اصلی علمی افسر با MPCB گفت که از مارس 29, تسهیلات فرآوری 11 تن از COVID-19 زباله از مهار مناطق و دیگر زباله پزشکی.
“زرد کیسه ها به طور مستقیم قرار داده و به زباله سوز. دیگر انواع زباله های پلاستیکی و شیشه ویال تزریق, سوزن یا سرنگ و جراحی هستند سترون با هیپوکلریت سدیم و سپس خرد برای بازیافت” Supate گفت.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de