COVID-19 به ما آموخته است که ما نباید سرهم بندی کردن با طبیعت: Sameer Verma

COVID-19 به ما آموخته است که ما نباید سرهم بندی کردن با طبیعت: Sameer Verma – ورزشی

به روز شده: Apr 22, 2020, 13:54 IST | PTI | دهلی نو

2018 World Tour Finals کسیکه نیز بیش از حد نگران پیامدهای مالی از این بیماری همه گیر

Sameer Verma

Sameer Verma

بی سابقه بهداشت بحران باعث COVID-19 شاید یک استارک یادآوری است که مرد باید در حال حاضر یاد بگیرند که احترام به طبیعت و نه سرهم بندی کردن با آن می گوید هندی shuttler Sameer Verma. در هند این بیماری همه گیر کوروناویروس به کشته شدن بیش از 500 نفر و آلوده بیش از 17000 مجبور ساختن دولت به مستند کشور تا مارس 3 برای مهار این بیماری کشنده است. وضعیت جهانی بدتر است به عنوان 1,65,174 مرگ و میر ثبت شده است و تا کنون بیش از 24 لاخ موارد مثبت گزارش شده است. “ما شده اند در حال اجرا پس از چیز مادی برای سال های بسیاری در حال حاضر و این مستند دوره هر آنچه اتفاق می افتد در سطح جهان در حال حاضر, آن را به ما آموخته زیادی است که ما نباید سرهم بندی کردن با طبیعت” Sameer گفت PTI.

“من امیدوارم که پس از این بحران بیش از آن خواهد مردم را تغییر دهد و چشم انداز نسبت به همه چیز. ما باید هر چیزی را انجام دهید که مضرات طبیعت” اضافه شده Sameer است که صرف زمان زیادی را در خانه پس از حدود 14 سال است. این shuttler نیز احساس کردند که coronavirus-مجبور است یک فرصت برای رفع روانی و ضعف است که در شش هفته آموزش رژیم باید به اندازه کافی خوب برای به دست آوردن مطابقت و تناسب اندام پس از عادی باز می گرداند. این COVID-19 همه گیر است مجبور فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) به حالت تعلیق در تمام مسابقات تا پایان ماه ژوئیه و مجبور کشور در سراسر جهان برای بسته مرزها. “این یک فرصت برای هر کس به تجزیه و تحلیل بازی های خود را و کار بر روی آنها. هنگامی که ما در بازی وجود دارد که در آن لحظات ما شده اند از نظر ذهنی ضعیف است بنابراین در طول این زمان شما می توانید اصلاح آن و بیرون آمدن ذهنی قوی تر است. من فکر می کنم آن است که زمان خوبی برای کار بر روی قدرت ذهنی” Sameer گفت.

“این شکست به ارمغان می آورد هر کس در همان سطح. اگر کسی بود بازی خوبی سپس ریتم خود را شکسته خواهد شد و کسی که نه در شکل آن را می دهد یک فرصت برای به دست آوردن مجدد آن است.” توکیو المپیک نیز تحت فشار قرار دادند تا 2021 با توجه به سرعت در حال گسترش همه گیر با BWF انجماد رتبه بندی جهانی توسط backdating آن به 17 مارس سال 2020 تا مسابقات بین المللی شروع دوباره. “زمانی که همه چیز برایم عادی شده من فکر نمی کنم مردم را فورا اجرا پس از مسابقات. آن است که همین وضعیت برای همه در حال حاضر, بنابراین حداقل بازیکنان را برای حداقل شش هفته قبل از تبدیل برای مسابقات” Sameer گفت. 25 ساله از, Madhya Pradesh, که موفق به کسب سه مسابقات در سال 2018 شد نزدیک به شکستن را به آرزو top 10 براکت سال گذشته اما یک آسیب دیدگی شانه, به دنبال یک شیب در فرم دندانه دار شانس خود را.

“سال گذشته من تا به حال آسیب دیدگی شانه پس از ماه ژوئن-ژوئیه اما من نمی تواند انجام دهد بسیار در نیمه دوم. خوشبختانه من کاملا مناسب در حال حاضر نيز به دنبال به جلو به این سال است. من سه رویدادهای این سال و قبل از همه چیز به حالت تعلیق در آمد” گفت: Sameer که سقوط از شماره 11 تا 31. پرسید: چگونه است که او در حفظ تناسب اندام خود را به او گفت: “ما در حال انجام برخی از آموزش های پایه مانند تقویت چابکی فشار یو پی اس های دیواری تمرین ایستاده و سایه ها به اساسی ما حفظ تناسب اندام است.” ورزشکاران در سراسر جهان شده اند با تاکید بر نیاز به حفظ بهداشت روانی خود را در طول مستند دوره و Sameer گفت: کار کردن جسمی به طور منظم خواهد شد نگه داشتن همه مسائل روانی در خلیج. “اگر شما در حال آموزش و یا انجام تمرینات و یا در ارتباط با این ورزش شما را دوست دارم حتی در یک راه کوچک پس از آن من فکر نمی کنم شما تحت تاثیر قرار گرفتن ذهنی” او گفت:. 2018 World Tour Finals کسیکه نیز بیش از حد نگران پیامدهای مالی از این بیماری همه گیر. “هر کس تحت تاثیر قرار خواهد مردم را رنج می برند از دست می دهد اما پس از آن زندگی مهم است و هنگامی که همه چیز عادی شما می توانید بازیابی از ضرر و زیان” او امضا کردن.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de