COVID-19: مسائل دولت تازه دستورالعمل های بین المللی برای ورود قرنطینه هنجارهای بهینه سازی

COVID-19: مسائل دولت تازه دستورالعمل های بین المللی برای ورود قرنطینه هنجارهای بهینه سازی – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Aug 02, 2020, 21:15 IST | سرپرستان | بمبئی

مسافران نیز باید به تعهد در پورتال است که آنها را تحت قرنطینه اجباری برای 14 روز و 7 روز پرداخت نهادی قرنطینه در هزینه های خود را و پس از 7 روز انزوا در خانه خود در نظارت بر سلامت

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

این مرکز در روز یکشنبه با مجموعه ای تازه از دستورالعمل های ورودی مسافران بین المللی جایی قرنطینه هنجارهای بهینه سازی شده است. شروع 8 اوت هنگامی که هنجارهای جدید به اثر می آیند مسافران بین المللی ممکن است به دنبال معافیت از نهادی قرنطینه با ارسال یک منفی RT-PCR گزارش آزمون برای Covid-19 در هنگام ورود.

“این تست باید انجام شده و در عرض 96 ساعت قبل از انجام این سفر است. گزارش آزمون باید آپلود در پورتال برای در نظر گرفتن” آن را گفت. بیشتر هر مسافر نیز باید ارائه اظهارنامه با توجه به صحت گزارش و مسئول خواهد بود برای پیگرد قانونی اگر پیدا کردم در غیر این صورت. گزارش آزمون همچنین می تواند تولید شود به محض ورود در نقطه ورود در هند.

همه مسافران را به ارسال خود اعلام فرم در پورتال آنلاین — www.newdelhiairport.in -حداقل 72 ساعت قبل از برنامه ریزی سفر.

آنها همچنین باید به تعهد در پورتال است که آنها را تحت قرنطینه اجباری برای 14 روز و 7 روز پرداخت نهادی قرنطینه در هزینه های خود را و پس از 7 روز انزوا در خانه خود در نظارت بر سلامت.

“تنها برای دلایل قانع کننده/موارد انسان پریشانی مانند بارداری, مرگ در خانواده, بیماری های جدی و پدر و مادر(س) با کودکان از سن 10 سال و یا زیر صفحه اصلی قرنطینه ممکن است مجاز برای 14 روز گفت:” دستورالعمل صادر شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

این وزارتخانه گفت که حرارتی غربالگری انجام خواهد شد در رابطه با همه مسافران در فرودگاه و بندرگاه landport و مسافران در بر داشت علامتی در طول غربالگری باید بلافاصله جدا شده و به یک مرکز پزشکی طبق سلامت پروتکل.

پست حرارتی غربالگری مسافران که معاف از نهادی قرنطینه را نشان می دهد همان به دولت مربوطه شمارنده در تلفن های همراه خود و یا حالت های دیگر قبل از اینکه اجازه خانه قرنطینه برای 14 روز.

باقی مانده مسافران باید در نظر گرفته شود به مناسب نهادی قرنطینه امکانات به طور مرتب توسط دولت مربوطه یا اتحادیه قلمرو دولت است.

متحده می تواند توسعه خود را با پروتکل با توجه به قرنطینه و جداسازی طبق ارزیابی خود را پست ورود مسافران در دولت نگران این وزارتخانه گفت.

نگه داشتن اسکرول برای خواندن اخبار بیشتر

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im