COVID-19: Garbine Muguruza آماده نمی شد lockdown; احساس خالی

COVID-19: Garbine Muguruza آماده نمی شد lockdown; احساس خالی – ورزشی

به روز شده: Jun 01, 2020, 10:34 IST | یک خبرنگار | بمبئی

در یک مقاله برای اسپانیایی نسخه از مجله وگ او نوشت: “چه بود بر ما بود بسیار بزرگتر و جدی تر است. من آماده نیست به خصوص برای پوچی که من احساس کردم وقتی که من نمی تواند انجام آنچه من می دانم بهترین: بازی تنیس.

Garbine Muguruza

Garbine Muguruza

سابق جهان شماره 1 اسپانیا-ونزوئلا ستاره تنیس Garbine Muguruza نشان داد او آماده برای مستند ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

در یک مقاله برای اسپانیایی نسخه از مجله وگ او نوشت: “چه بود بر ما بود بسیار بزرگتر و جدی تر است. من آماده نیست به خصوص برای پوچی که من احساس کردم وقتی که من نمی تواند انجام آنچه من می دانم بهترین: بازی تنیس.”

Garbine است در خانه در نزدیکی سواحل دریاچه ژنو, سویس, در کنار یک مزرعه با گوسفند و گاو است. “پس از من سه بود من و زندگی با یک راکت در دست من و برای یک هدف. زمانی که همه از آن است که به طور ناگهانی رفته با توجه به نیروی بیشتری آن را زندگی elbowing شما و گفت: هی وجود دارد بیشتر به زندگی از, تنیس, شاید این است که یک لحظه خوبی به آماده شدن برای وقتی که روز می آید. از هر وضعیت بد شما همیشه می توانید پیدا کردن یک پیام و امروز مال من است به من زل زل نگاه کردن به بالا و فراتر از آنچه که من می دانم و کشف چیزهایی که در درون من” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im