COVID-19: فرانسه باز برگزار می شود و بدون طرفداران می گوید: رئیس برنارد Guidicelli

COVID-19: فرانسه باز برگزار می شود و بدون طرفداران می گوید: رئیس برنارد Guidicelli – ورزشی

به روز شده: مارس 11, 2020, 08:48 IST | AFP | پاریس

گسترش Coronavirus است متوقف تمام تنیس از اواسط ماه مارس و نمی خواهد سر تا 13 ژوئیه در اولین

Bernard Guidicelli

برنارد Guidicelli

فرانسوی تنیس رئیس برنارد Guidicelli بستری شده در یکشنبه که Roland Garros, در حال حاضر بحث برانگیز را به عقب رانده چهار ماه با توجه به Coronavirus می تواند صحنه پشت درهای بسته.

Guidicelli که گفت که فدراسیون فرانسه (FFT) تا به حال هیچ تاسف بیش از آن یک طرفه تصمیم به حرکت رس دادگاه گرند اسلم از 24 مه-ژوئن 7 تا 20 سپتامبر-اکتبر 4, اصرار, تمام گزینه ها هنوز روی میز است.

“ما نمی رد هر گزینه. Roland Garros است در درجه اول یک داستان از مسابقات و بازیکنان,” او گفت: Journal du Dimanche. “وجود دارد این مسابقات در ورزشگاه ها و مسابقات بر روی صفحه نمایش تلویزیون. میلیون ها بیننده در سراسر جهان در انتظار است. سازماندهی آن در پشت درهای بسته خواهد اجازه می دهد بخشی از مدل کسب و کار—تلویزیون حقوق [که حساب برای بیش از یک سوم از این مسابقات درآمد]—به جلو بروید. این را نمی توان نادیده گرفت.”

گسترش Coronavirus است متوقف تمام تنیس از اواسط ماه مارس و نمی خواهد سر تا 13 ژوئیه در اولین. ویمبلدون در حال حاضر لغو شده و برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است. ما باز با توجه به محل در نیویورک از تاریخ 31 اوت-سپتامبر 13, همچنین در سوال با یک تصمیم انتظار می رود در اواسط ماه ژوئن.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de