COVID-19 | Eoin مورگان: ورزش می تواند بازی نقش مهمی در نشاط بخشی, جهان

COVID-19 | Eoin مورگان: ورزش می تواند بازی نقش مهمی در نشاط بخشی, جهان – ورزشی

به روز شده: May 03, 2020, 10:13 IST | PTI | لندن

تا زمانی که این وضعیت می شود کنترل Eoin مورگان آماده است صبر کنید و هر کاری که لازم است برای مقابله با بحران

Eoin Morgan

Eoin مورگان

ورزش می تواند صبر کنید در حال حاضر, اما در از سرگیری آن می تواند یک نقش در “نشاط بخشی, جهان” از اثرات COVID-19 گیر احساس انگلستان محدود اور کاپیتان Eoin مورگان. فعالیت های ورزشی در سراسر جهان آمد به توقف سنگ زنی در پی این بیماری همه گیر است که ادعا کرده بیش از 47,000 زندگی می کند.

“ورزش می تواند نقش عظیمی در, نشاط بخشی, جهان و دیدگاه مردم در همه چیز” مورگان به نقل از به نقل ICC. “انزوا را تشویق می کند بیکار ذهن. ورزش می تواند ایجاد و تئاتر که سطح توقع در اطراف آنچه آن را مانند به خارج دوباره و فعال باشد. اگر آن را به آن, من فکر می کنم این امر می تواند یک گام بزرگ رو به جلو است.”

تا زمانی که این وضعیت می شود و کنترل از بالا به زبان انگلیسی کریکت آماده است صبر کنید و هر کاری که لازم است برای مقابله با این بحران است. “بدیهی است که زمان هنوز نامشخص است در حال حاضر. در واقع ما نمی تواند فکر می کنم در مورد بازی تا زمانی که این وضعیت کاهش داد و از یک بیماری همه گیر” گفت: 2019 جام جهانی برنده کاپیتان.

ورزشکاران از جمله فعالیت بانکهای خارجی در حال انجام کمی خود را در مبارزه با این ویروس مرگبار است. مورگان هم تیمی جس Buttler به حراج گذاشته جام جهانی خود را برنده نیوجرسی به جمع آوری پول می روم کاپیتان شدت تحت تاثیر قرار. “این فوق العاده ژست مهربان. من یکی را برای برگزاری به یادگاری. افراد دیگر متفاوت است. این پیراهن را برای مقدار زیادی از پول و آن را باید انجام دهد.

“اما حرکت درون خود را به کمک تجهیزات جدید خریداری شده کاملا برجسته” اضافه شده Morgan. Buttler را به حراج پیراهن میپوشید در فینال جام جهانی تا کنون جذب مناقصه در بیش از 65,000 پوند.

این پول خواهد شد به اهدا سلطنتی Brompton و Harefield بیمارستان خیریه Buttler گفته بود.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im