COVID-19 اثر: Roadies انقلاب ابتدائی بروید مجازی

COVID-19 اثر: Roadies انقلاب ابتدائی بروید مجازی – سرگرمی

انتشار: May 27, 2020, 15:54 IST | سرپرستان | بمبئی

شروع از شنبه (27 آوریل) در MTV Roadies Facebook صفحه اول-تا کنون مجازی استماع خواهد رفت تا جمعه و به یکی از شرکت کننده شانس پیوستن رسمی سفر این سال است.

MTV Roadies Revolution judges. Picture courtesy/MTV Roadies' Instagram page

MTV Roadies انقلاب قضات است. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/MTV Roadies’ Instagram صفحه

امتحانات ابتدائی MTV Roadies انقلاب برگزار خواهد شد زندگی می کنند در رسانه های اجتماعی برای اولین بار در پی COVID-19 مستند. این فصل 17 از محبوب ماجراجویی واقعیت نشان می دهد. “از زمان آغاز آن ‘همسفران’ تا به حال بسیاری از اولین ها به اعتبار آن است. رفتن مجازی یکی دیگر از ابعاد نوآورانه به یاد سفر و صحبت می کند جلد از پست خود به عنوان یک واقعیت را نشان می دهد. در زمانی که اجتماعی فاصله تبدیل به هنجار و زندگی ما در بر داشت مهلت در تلفن های ما, ‘Roadies زنده’ auditions یک تلاش بزرگ و بهنگام گام برای رسیدن به این جوانان است. این نیز برای اولین بار من در 17 فصل و من به دنبال به جلو به یک قدرت بسته بندی شده تجربه. به همه جوان با روحیه بالا روح در اینجا آخرین شانس خود را برای قطع می شود و بخشی از این هیجان انگیز سفر” میزبان نمایش Rannvijay Singha گفت.

شروع از شنبه (27 آوریل) در MTV Roadies Facebook صفحه اول-تا کنون مجازی استماع خواهد رفت تا جمعه و به یکی از شرکت کننده شانس پیوستن رسمی سفر این سال است.

Neha Dhupia, یکی از قضات در نشان دادن هیجان زده است. “رسانه های اجتماعی و سرخوشی در اطراف آن غیر قابل انکار است پس در طول این مستند زمانی که ما چسب به تلفن های ما بیشتر از همیشه. ما هیجان زده را به ‘همسفران’ برای سیستم عامل های دیجیتال است که با اتصال به توده ها. دیجیتال ابتدائی هستند بهترین راه برای شیر به جوان روان در میان مستند و آنها را prepped تا برای چیزی به چالش کشیدن. با نگه داشتن موضوع ما از “انقلاب” من هیجان زده برای دیدار با برخی از روحیه مردم در طول زندگی ابتدائی که در آن آنها را به اقدام مثبت و پیوستن به ما در این سفر پیش” او گفت:.

اضافه شدن co-قاضی Nikhil Chinappa: “هر سال Roadies یو پی اس حول و حوش با فرمت های نوآورانه است که طنین انداز با احساسات جوانان است. مجازی ابتدائی در حال یک جهش پیش در این جهت به اهرم یک پلت فرم است که بسیار مرتبط در سناریوی حال حاضر و رسیدن به گسترده تر جمعیت شناسی. ‘همسفران’ auditions همیشه به نام جرم توجه و از آن جالب خواهد بود تا شاهد کشش آنلاین نیست.”

رپ Raftaar همچنین یک قاضی در نشان دادن احساس “دیجیتال پدید آمده است به عنوان جدید عادی” در میان بحران جاری و مستند.

“برای نشان می دهد که تعریف جوانی خود را از اهداف و اولویت های دیجیتال این تلاش می تواند تعامل با جوانان و تقویت ‘Roadies انقلاب” در راه هرگز قبل از دیده می شود. من خوشحالم که بخشی از این یکی از یک نوع تجربه,” او گفت:.

شاهزاده Narula که قضات این واقعیت نشان می دهد احساس می کند “زنده ابتدائی هستند و در عین حال یکی دیگر از شاهکار در ایجاد یک انقلاب و رسیدن به ما مخاطبان جوان”.

“من واقعا هیجان زده برای دیدار با برخی از درخشان مردم و نگاه به جلو به چشم انداز خود را. این است برای رفتن به یک پیشرو به ما سفر پرماجرا و بعدها در سال” شاهزاده اضافه شده است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de