COVID-19 اثر: Milind Soman بازدید از بازار معتقد است وجود دارد یک تغییر بزرگ در آینده

COVID-19 اثر: Milind Soman بازدید از بازار معتقد است وجود دارد یک تغییر بزرگ در آینده – سرگرمی

به روز شده: May 03, 2020, 16:10 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Milind Soman شد شگفت زده برای دیدن Mumbaikars نمایش مدنی حس ایستاده با صبر و حوصله در صف مطمئن شوید به بستر و مراقبت از یکدیگر.

Milind Soman

Milind Soman

Milind Soman پا به خرید برخی ملزومات و شد شگفت زده برای دیدن Mumbaikars نمایش مدنی حس ایستاده با صبر و حوصله در صف مطمئن شوید به بستر و مراقبت از یکدیگر.

او نوشته خود را تجربه و نوشت: “به نظر می رسد آغاز یک تغییر بزرگ شاید ما یک نظام اجتماعی جدید در سال آینده متفاوت در راه است که ما نمی توانیم تصور کنید (sic).” او افزود: “چیزهایی که در بازار بودند و به خوبی سازمان یافته است. من را دیده اند هرگز چنین منظم صف یا نوع مدنی تفکر که من می بینم امروز (sic).”

این کشور شده است در lockdown برای بیش از یک هفته در حال حاضر و در حالی که آن نکرده اند و همه آسان و راحت آن را هنوز هم رفته یک راه طولانی به کم کردن سرعت اگر نه توقف گسترش coronavirus.

چندین مشهور شده اند جذاب برای طرفداران خود از طریق رسانه های اجتماعی به ماندن در خانه و عمل مسئولانه است. آنها نیز های راهنمایی و نشان دادن ما راه های مختلف که در آن ما می تواند صرف تمام وقت آزاد ما در حال گرفتن به انجام کارهای خوب و به مراقبت از خود و دیگران در اطراف ما.

در این کار جلو, Milind Soman گذشته دیده می شد در این فصل برای اولین بار از این وب سری چهار عکس های بیشتر لطفا به عنوان Dr Warsi. او را تلافی نقش خود را در فصل دوم نشان می دهدکه تمام مجموعه برای انتشار در 17 آوریل سال 2020 است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>