COVID-19 دو برابر شدن نرخ در حال حاضر 13.3 روز در برابر 3.4 روز پیش-مستند می گوید: مرکز

COVID-19 دو برابر شدن نرخ در حال حاضر 13.3 روز در برابر 3.4 روز پیش-مستند می گوید: مرکز – اخبار

منتشرشده: مارس 22, 2020, 19:30 IST | سرپرستان | بمبئی

هند در حال حاضر در مرحله چهارم از مستند که تحمیل شد در 25 مارس برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

دهلی نو: اتحادیه وزارت بهداشت در روز جمعه گفت که دو برابر شدن نرخ Covid-19 موارد در حال حاضر در 13.3 روز است که به مراتب بهتر از 3.4 روز پس از آغاز مستند. Covid-19 موارد را نیز افزایش نمایی در شرایطی که مستند آن اضافه شده است.

تاکید بر بهبود میزان مرگ و میر این وزارتخانه گفت: COVID-19 مرگ و میر کاهش یافته است از 3.13 درصد به 3.02 درصد و مقامات درگیر در مقابله با عفونت های ویروسی در حال تمرکز بر مهار اقدامات و مدیریت بالینی از موارد. هند در حال حاضر در مرحله چهارم از مستند که تحمیل شد در 25 مارس برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. “ما نیاز به نجات کشور از مرگ و میر به علت Covid-19” وزارت گفت.

روزانه در نشست خبری مشترک, وزیر, بهداشت, Lav Agarwal گفت: وجود بهبود در Covid-19 میزان مرگ و میر آن را به عنوان کاهش یافته و از 3.13 درصد در مارس 19 به 3.02 درصد است. این وزارتخانه گفت که 3,234 بیماران بهبود در 24 ساعت گذشته و 48,534 افراد درمان شده است تا کنون و در مجموع وجود دارد 66,330 فعال تحت نظارت های پزشکی.

“بهبود نرخ بهبود یافته به 41 درصد و در مورد مرگ و میر بهبود یافته برای 3.02 درصد” گفت: Agarwal, اضافه کردن تمرکز وزارت بهداشت است که در مناطق که گزارش اکثر موارد.

قدرت گروه-1 رئیس V. K. پل که او نیز در حال حاضر در این کنفرانس مطبوعاتی گفت: مستند کشیده ترمز در سرعت افزایش موارد.

نرخ رشد Covid-19 موارد شاهد ثابت سقوط از مارس 3, زمانی که مستند بود قادر به قرار دادن ترمز در رشد آن است. “تعداد موارد امروز خواهد شده اند بسیار بالاتر بود و قفل شده است اجرا” اضافه شده پل.

جزئیات در Covid-19 موارد در کشورهای مختلف و شهرهای پل گفت که به عنوان از آوریل 21, در حال حاضر فعال موارد “متمرکز در چند متحده و شهرستانها و یا مناطق در حدود 80 درصد در پنج کشور بیش از 60 درصد در پنج شهرستانها بیش از 90 درصد در 10 ایالت و بیش از 70 درصد در 10 شهرستانها”.

با توجه به شورای تحقیقات پزشکی (ICMR) رسمی 27,55,714 آزمون Covid-19 انجام شد تا 1 بعد از ظهر جمعه و 1,03,829 آزمايشات انجام شده در 24 ساعت گذشته.

“بیش از 1 لاخ آزمون Covid-19 انجام شد هر روز در چهار روز گذشته” اضافه شده به ICMR رسمی.

این مرکز تاکید کرد که این تصمیم از مستند در هند بود و به موقع است که چندین کشور در زمان تصمیم گیری دیر شده است. “مانند تعداد موارد نرخ رشد تعداد Covid-19 مرگ و میر بیش از حد کاهش یافته است به طور قابل توجهی با توجه به مستند مارک یک تفاوت قابل توجه بین pre-مستند و پست-مستند موقعیت” گفت: پل.

او همچنین در ستایش Ayushman بهارات Pradhan Mantri Jan Arogya Yojana اضافه کرد که این یک دستاورد است که ملت را فراهم کرده است 1 کرور درمان در دولت طرح شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im