COVID-19: Dhvani Bhanushali اختصاص آهنگ به خط مقدم کارگران


خواننده Dhvani Bhanushali می گوید آینده او آهنگ “Jeetenge همهمه” اختصاص داده شده به خط مقدم از کارگران که در حال مبارزه با COVID-19pandemic.

Dhvani Bhanushali/picture courtesy: Dhvani Bhanushali's Instagram account

Dhvani Bhanushali/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Dhvani Bhanushali را Instagram account

خواننده Dhvani Bhanushali می گوید آینده او آهنگ “Jeetenge همهمه” اختصاص داده شده به خط مقدم از کارگران که در حال مبارزه با COVID-19pandemic. “#JeetengeHum فقط یک تلاش کوچک در نگه داشتن همه شما را سرگرم و به حفظ روحیه خود را بالا. امیدوارم که همه شما آن را دوست دارم. در ارتباط باشید برای آهنگ فردا” او توییتی در روز جمعه با ویدئو های خود را.

در یک جداگانه پرینت او همچنین با اشاره به آهنگ تبدیل شده است واقعا نزدیک به قلب او. “من شده اند کار بر روی این آهنگ برای برخی از زمان در حال حاضر و آن را تبدیل به واقعا به قلب من. #JeetengeHum آزاد فردا. باشید,” او نوشت.

پیش از این “Vaaste” خواننده اهدا کرد 50,000 تومان به فیلم و تلویزیون انجمن صنفی تولید کنندگان هند برای دستمزد روزانه کارگران که درآمد متوقف شده است با توجه به این مستند از صنعت سرگرمی در پی شیوع کروناویروس.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de