COVID-19: توسعه می دهد 303 آپارتمان برای مرکز قرنطینه در Kandivli شرق

COVID-19: توسعه می دهد 303 آپارتمان برای مرکز قرنطینه در Kandivli شرق – اخبار

به روز شده: مارس 21, 2020, 07:38 IST | Samiullah خان | بمبئی

23-طبقه تسهیلات در Kandivli شرق را 1,000 تخت مورد استفاده قرار گیرد برای مسکن COVID-19 بيمار

The site is located in Thakur Complex, opposite Tera Panth Bhavan centre in Kandivli East

این سایت در واقع در Thakur پیچیده مخالف ترا Panth Bhavan مرکز در Kandivli شرق

توسعه دهنده Ajmera Cityscapes در Kandivli هفته گذشته بیش از 23-ساختمان طبقه به بدن مدنی برای COVID-19. 303 آپارتمان در مجتمع تبدیل خواهد شد به جداسازی بخش. کار در تمیز کردن محل و نصب تخت را آغاز کرده است برای 1,000-تخت جداسازی بخش آماده برای استفاده به زودی.

توسعه دهنده Alpesh Ajmera از Ajmera Cityscapes است همچنین عضو Brihanmumbai انجمن توسعه دهندگان. او بیش از او اجازه نامه ای به معاون شهرداری کمیسر Shankarwar و دستیار شهرداری کمیسر (R-جنوب) سانجی Kurade در مارس 16.

این سایت در واقع در Thakur پیچیده مخالف ترا Panth Bhavan مرکز در Kandivli شرق. “در این زمان بحران خانواده من و من می خواستم برای انجام کاری برای جامعه” گفت: Ajmera اضافه “MP Gopal Shetty است که مثل یک برادر بزرگتر به من. ما این بحث را با او و در زمان تصمیم گیری.”

Ajmera ملاقات کرد و سپس شهرداری کمیسر Pravin Pradeshi در اطراف مارس پایان و دریافت تماس از مدنی مقامات در 15 مه در مورد ملاقات با مقامات محلی.

با بسیاری از دولت ها و بیمارستان های خصوصی کامل وجود دارد به سختی هر فضا به جای جدید COVID بیماران. “دولت نیز باید تسهیل هواکش و Icu در هر مرکز قرنطینه به طوری که آنها مجبور به انتقال به بیمارستان در صورت بروز شرایط اضطراری گفت:” Ajmera.

MP مایل به ارائه هواکش
در Ajmera Cityscapes قرنطینه مرکز MP شتی معتقد است که “دولت باید ذخیره 100 از 1000 تخت برای بیماران نیاز به هواکش.” اگر اجرا شتی گفت که او را ترتیب حداقل 25 هواکش در این مرکز. بسیاری دیگر از سازندگان و توسعه دهندگان از سراسر شهر را به طور مشابه داده می شود خود را آماده و خالی آپارتمان به بدن مدنی برای مراکز قرنطینه. AMC Kurade R-South ward, بود, نظر در دسترس نیست.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de