COVID-19 تاخیر Hanuma Vihari این شهرستان کریکت برنامه

COVID-19 تاخیر Hanuma Vihari این شهرستان کریکت برنامه – ورزشی

به روز شده: May 19, 2020, 09:46 IST | PTI | دهلی نو

“امیدوارم که یک بار آن را تحت کنترل من قادر خواهد بود به بازی این بازی. از آن خواهد شد یک تجربه یادگیری برای من گفت:” گفتاری نرم Vihari

Hanuma Vihari

Hanuma Vihari

Hanuma Vihari می خواستم به استفاده از ماه های تابستان بازی شهرستان کریکت در انگلستان اما COVID-19 همه گیر است و قرار است در پرداخت به هند همه طفیلی برنامه های در حال حاضر. به آرامی تبدیل شدن به یک عضو کلیدی از تست کنار 26 ساله می خواهد به سنگ تیز کردن مهارت های خود را با برجسته شهرستان جانبی اما در حال حاضر این معامله خواهد بود جوهر زمانی که این وضعیت می آید تحت کنترل و سفر, ممنوعیت برداشته در سطح جهان است. “من قرار بود به بازی چهار زبان انگلیسی شهرستان های این فصل است. من تنها قادر به به شما بگویم که نام وقتی که تمام مدارک کامل است. در حال حاضر آن را در خود نگه دارد با توجه به این وضعیت اجتناب ناپذیر (COVID-19),” Vihari گفت PTI در طول یک منحصر به فرد تعامل است.

آندرا مرد با اعتماد به نفس است که او قادر خواهد بود برای سفر به انگلستان در قسمت بعد از شهرستان های نجومی است که از آوریل تا سپتامبر.

“امیدوارم که یک بار آن را تحت کنترل من قادر خواهد بود به بازی این بازی. از آن خواهد شد یک تجربه یادگیری برای من گفت:” گفتاری نرم Vihari. BCCI در سال های اخیر اجازه داده است بالا کریکت که بازی در این لیگ به رقابت در شهرستان کریکت در طول ماه های تابستان. امثال Cheteshwar Pujara, Ishant Sharma, Ravichandran Ashwin و Ajinkya Rahane برخی از برجسته آزمون متخصصان که plied تجاری خود را در بخش 1 و 2 زبان انگلیسی شهرستان است.

Vihari تعهد به این بازی می تواند سنجیده از این واقعیت است که او برای کارفرمایان خود را نلسون CC در تامیل نادو CA لیگ در روز سه شنبه. او به ثمر رساند 202 نه در برابر Alwarpet CC در یک بازی کشیده شده است. “من برای نلسون و من متعهد به بازی زمانی که من در دسترس هستم. آن بازی خوب عمل است. در حال حاضر من در حیدرآباد. من خواهد شد در نظر گرفتن یک استراحت برای هم بودن” او آگاه است.

صحبت کردن در مورد او 55 خاموش 70 توپ در مقابل نیوزیلند در بالا به رنگ سبز در Hagley بیضی, Christchurch, از شجاع right-hander بود لمس نا امید کرد. “من نمی خواهد اسمش را من بهترین نوبت. بله من در بازی هست اما که نوبت نمی توانید یک پیروزی برای تیم من. خوب بود به نمره اجرا می شود در شرایط سخت اما شما ارزش آن را بیشتر از زمانی که تیم برنده” او گفت:.

Vihari ساخته شده است که اولین بازی خود را در انگلستان معقول آزمون ثبت 552 اجرا می شود در نه بازی با میانگین کمتر از 37. اتفاقا او هشت خود را نه آزمون های خارج از کشور. “من خود اعتقاد و این تیم معتقد است که من باید از این روش برای موفقیت در خارج از کشور, شرایط,” او گفت:. پس چه شده است که کلید خود را چهار نیم قرن و یک قرن در کشورهایی مانند انگلستان و غرب هند نیوزیلند است ؟

“سازگاری. من اعتقاد دارم که من شده اند قادر به انطباق خوبی در همه شرایط و به من اعتماد به نفس است که من می تواند انجام دهد هر نقش که این تیم اختصاص من,” او گفت:. هند خواهد شد و نه آزمون مسابقات (چهار دور در برابر استرالیا و پنج در خانه در برابر انگلستان) بین ماه های نوامبر 2020 و فوریه 2021. “من مطمئن هستم که من را فرصتی برای بازی در خانه شرایط نیز هست. شغل من این است که سخت کار می کنند و آماده برای هر وضعیت,” او گفت:.

با هیچ cricketing فعالیت در حال حاضر با توجه به COVID-19, Vihari مانند سایر ورزشکاران است در خانه اما به دنبال خواهد داشت روال داده شده توسط تیم هند را قدرت و تهویه مربی تیم نیک وب است.

“همه ما باید فردی آموزش نمودار در طول زمان خاموش. من سعی خواهد کرد و به دنبال آن,” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>