خرید رپورتاژ

COVID-19: David Warner کند Ravindra Jadeja شمشیر جشن طرفداران می پرسد برای واکنش – ورزشی

به روز شده: May 09, 2020, 13:15 IST | سرپرستان | سیدنی

به Instagram او نوشته شده ویدئو و نوشت: “رجعت به این زمان در سال گذشته به تجاری ما انجام شد برای @sunrisershyd آیا شما فکر می کنم من @royalnavghan تحت پوشش برای شمشیر؟”

David Warner in his video on Instagram

دیوید وارنر در خود ویدیو در Instagram

استرالیا, درب بازکن, David Warner شده است به طور مداوم در تعامل با طرفداران در رسانههای اجتماعی به عنوان جهان تحت مستند با توجه به شیوع کروناویروس. و با سرنوشت این سال IPL حلق آویز در تعادل— حتی اگر آن را مجموعه ای برای شروع از مارس 29 — وارنر در زمان به Instagram برای نشان دادن طرفداران یک شوت از سال گذشته که در آن او است و دارای حق اعمال خفاش مانند یک شمشیر فقط به عنوان Ravindra Jadeja می کند و پس از به ثمر پنجاه.

به Instagram او نوشته شده ویدئو و نوشت: “رجعت به این زمان در سال گذشته به تجاری ما انجام شد برای @sunrisershyd آیا شما فکر می کنم من @royalnavghan تحت پوشش برای شمشیر؟”

وارنر هم تیمی استیو اسمیت در روز سه شنبه گفت که او امیدوار است که این لیگ است و بازی کردن در چند مرحله در این سال به جای گرفتن لغو شد با توجه به همه گیر.

“مقدار زیادی در رفتن در جهان در حال حاضر, اما امیدوارم ما می توانیم یک IPL در چند مرحله. دو فصل است که من کاپیتان های سلطنتی بودند که هر دو نیم فصل شین واتسون به من داد کاپیتانی خود درس در سال 2015 و پس از آن در سال گذشته از آبی من در زمان بیش از در عقب پایان فصل است. به دنبال داشتن یک نرم افزار در آن زمان کامل و سلطنتی باید خیلی خوب تیم ملی,” او گفت:.

با همه گیر ایجاد ویران در سراسر جهان BCCI در حال حاضر نیز به دنبال در اکتبر-نوامبر پنجره به میزبان لیگ. اما این حرکت می تواند تنها در صورتی امکان پذیر است که ICC تصمیم می گیرد برای به تعویق انداختن World T20 است که برگزار می شود بعد از آن در سال. IPL فرانچایز در بخش خود تصمیم گرفته اند که آنها را به جلسه بعدی تنها پس از دولت می آید تا با مشاوره و یا بعد از تاریخ 14 آوریل.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان