COVID-19: کریستیانو رونالدو نشان می دهد بدن پاره پاره در Instagram photo

COVID-19: کریستیانو رونالدو نشان می دهد بدن پاره پاره در Instagram عکس – ورزشی

انتشار: May 02, 2020, 10:34 IST | سرپرستان | لیسبون

به تازگی رونالدو پذیرفته شده و 3.8 میلیون یورو دستمزد برش از یوونتوس به ایتالیایی قهرمانان مقابله با بسته شدن تمام مسابقات با توجه به بحران coronavirus

ستاره فوتبال کریستیانو رونالدو روز چهارشنبه ارسال شده در تمرین, عکس از خود و خواسته همه را به “فعال ماندن” در طول مستند دوره در سراسر جهان با توجه به coronavirus همه گیر است که مخرب ویران کردن جهان.

“تنفس. فعال ماندن” رونالدو گفت: در یک صدای جیر جیر با یک shirless تصویر نمایش خود را دلخواهی بدن و چشمان خود را بسته که اگر مراقبه است.

مادیرا به دنیا پرتغالی ستاره فوتبال رونالدو و مدیر خورخه مندس در حال رفتن به اهدای پنج هواکش به منطقه ای خدمات سلامت از مادیرا Lusa خبرگزاری گزارش شنبه گذشته.

آخرین اهدا خواهد آورد تعداد کل هواکش در منطقه به 99 انتشار گفت.

سه شنبه گذشته رونالدو و مندس ساخته شده کمک های مالی به نوبه خود یک بال سانتو آنتونیو بیمارستان در شمال شهر پورتو به واحد مراقبت های ویژه (ICU) با 15 تخت به طور کامل مجهز به هواکش و مانیتور و دیگر تجهیزات.

پرتغال تا کنون دیده 8,251 coronavirus موارد و 187 مرگ و میر.

در ضمن یوونتوس دروازه بان Wojciech Szczesny به تازگی نشان داد که ستاره مهاجم و هم تیمی خود رونالدو تا به حال برای خرید iMacs برای کل تیم پس از او داده شد و یک کارت قرمز در لیگ قهرمانان بازی برای این باشگاه ایتالیایی.

پس از گذراندن نه سال با رئال مادرید, رونالدو نقل مکان کرده بود به یوونتوس در سال 2018 و در سپتامبر آن سال او در بازی اول خود در لیگ قهرمانان مطابقت با باشگاه جدید خود برابر والنسیا.

اما در دقیقه 29 از بازی این ستاره پرتغالی داده شد کارت قرمز برای در زمینه برخورد با مخالفان دروازه بان. او دست معمول خوب و ممنوعیت یک بازی پس از حادثه است.

به تازگی رونالدو پذیرفته شده و 3.8 میلیون یورو دستمزد برش از یوونتوس به ایتالیایی قهرمانان مقابله با بسته شدن تمام مسابقات با توجه به کروناویروس بحران در کشور است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>