COVID-19: آهن مرکزی AI حرارتی مبتنی بر غربالگری FebriEye به صفحه نمایش مسافران در بمبئی ایستگاه

COVID-19: آهن مرکزی AI حرارتی مبتنی بر غربالگری FebriEye به صفحه نمایش مسافران در بمبئی ایستگاه – اخبار

به روز شده: Jun 14, 2020, 14:19 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

این FebriEye دوربین های حرارتی می تواند پوشش مناطق بزرگ که به معنی آن می تواند تشخیص دمای چند نفر وارد کردن در یک بار در یک فرض و ثبت درجه حرارت به طور خودکار در حالی که مسافران در حال حرکت نگه دارید

The artificial intelligence -based thermal screening system is yet another feather to Indian Raliways's cap towards passenger safety

هوش مصنوعی و حرارتی مبتنی بر سیستم غربالگری است که هنوز یکی دیگر از پر به Raliways درپوش به سمت ایمنی مسافر

راه آهن هند است تا حدی از سر قطار مسافری خدمات در مسیرهای مهم در کشور با در نظر گرفتن چند اقدامات ایمنی برای جلوگیری از گسترش COVID19 عفونت است. به منظور به طور موثر اسکن مسافران برای علائم COVID19, آهن مرکزی راه اندازی یک بدن غربالگری تسهیلات (FebriEye) در Chhatrapati Shivaji Maharaj پایانه (CSMT) و Lokmanya Tilak پایانه (LTT) به منظور تسهیل تماس با ما ورود برای مسافران قطار به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus.

هوش مصنوعی و حرارتی مبتنی بر سیستم غربالگری است که هنوز یکی دیگر از پر به Raliways درپوش به سمت ایمنی مسافر در حال حاضر پس از معرفی خودکار چک کردن بلیط و مدیریت دسترسی (آتما) ماشین آلات و همیشه مسئول و فقط با استفاده از به خوب (ARJUN) رباتیک کاپیتان. شری Sanjeev Mittal مدیر کل مرکزی راه آهن قدردانی و تبریک افسران و کارکنان راه آهن مرکزی برای راه اندازی FebriEye بدن انسان غربالگری تسهیلات در بمبئی.

AI-FebriEye
بدن غربالگری تسهیلات را تسهیل تماس با ما ورود برای مسافران قطار به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus

شیواجی Sutar رئیس روابط عمومی افسر مرکزی راه آهن گفت که FebriEye دوربین های حرارتی می تواند پوشش مناطق بزرگ که به معنی آن می تواند تشخیص دمای چند نفر وارد کردن در یک بار در یک محل و ضبط درجه حرارت به طور خودکار در حالی که مسافران در حال حرکت هستند.

در حال حاضر همه مسافران سوار شدن به ایمیل/اکسپرس قطار در CSMT و LTT در حال اسکن شده توسط Febrieye در نقطه ورود برای متوسط قبل از رفتن داخل پلت فرم به صورت شبانه روزی. همه کارکنان راه آهن و افسران آینده برای انجام وظیفه در این دو ایستگاه نیز در حال نمایش از طریق این AI (هوش مصنوعی) بر اساس حرارتی سیستم غربالگری.

Shalabh Goel, بخشی, راه آهن, مدیر بمبئی بخش گفت که راه آهن هند متعهد به استفاده از آخرین تکنولوژی های موجود برای کمک به مسافران در سفر بدون درز مد در حالی که اطمینان مورد نظر چک ایمنی در محل هستند. این ابتکار توسط بمبئی بخش مرکزی راه آهن یک گام رو به جلو به سمت جهت او اضافه شده است.

چه FebriEye

FebriEye است که هوش مصنوعی مبتنی بر حرارتی سیستم غربالگری برای زمان واقعی و خودکار غیر سرزده نظارت برای اطمینان حاصل شود که یک فرد وارد نمی کند و تب بالا. FebriEye مجهز به “جسم سیاه” یک منبع درجه حرارت ثابت است که تضمین دقت در خوانش درجه حرارت تا 0.3 درجه سانتیگراد (+/-).

امکانات:

  • اقدامات پیشانی متوسط
  • فاصله اجتماعی نظارت
  • غیر تماسی تشخیص
  • دوگانه (حرارتی + Vision) دوربین
  • دقت +- 0.3 C با بدن سیاه و سفید
  • مناسب استقرار
  • توان بالا
  • زمان واقعی هشدار

Febrieye استفاده از سنسورهای حرارت است که می تواند رکورد گرمای تولید شده توسط بدن از یک فرد یا یک شی برای ایجاد یک تصویر 2D متفاوت با متوسط سطح. هنگامی که مسافران قبل از دوربین های هر کسی که با درجه حرارت های بالا تنظیم محدوده نشان داده خواهد شد در رنگ های مختلف الگو از بقیه در صفحه نمایش کامپیوتر متصل به دوربین است.

این FebriEye بدن انسان غربالگری تاسیسات مرکزی راه آهن یک گام به جلو برای مدرن اقدامات امنیتی معرفی شده توسط راه آهن گفت: یک رسمی انتشار.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de