COVID-19: به عنوان ماهاراشترا شل مستند می کند بمبئی تخت به اندازه کافی?

COVID-19: به عنوان ماهاراشترا شل مستند می کند بمبئی تخت به اندازه کافی? – اخبار

به روز شده: Jun 01, 2020, 07:23 IST | Dharmendra Jore, Prajakta Kasale, Pallavi هوشمند | بمبئی

به عنوان وزارت امور خارجه دولت منتشر شده مجموعه ای از دستورالعمل های شهر ممکن است مجبور به صبر کردن برای نهایی BMC سفارش; در ضمن سوالات فراوان در مورد در دسترس بودن تخت

MMRDA is building a 750-bed COVID Care Centre at Dahisar check naka. Pic/Satej Shinde

MMRDA ساختمان 750 تخت COVID مرکز مراقبت در Dahisar بررسی naka. عکس/Satej Shinde

دولت در روز یکشنبه با صدور دستورالعمل برای کالیبره آنلاک از فعالیت های. نامگذاری آن طرح ‘ماموریت Begin Again’ دولت گفت: برخی محدودیت ادامه خواهد داد در مناطق مانند بمبئی. در ضمن با کاهش مستند و موارد انتظار می رود به افزایش BMC به نظر نمی رسد به تخت آماده و مرد مشترک همچنان به اجرا در اطراف آنها. اواسط روز متوجه شد که مکان به معنای تبدیل به CCC2 حتی بازرسی شده است.

حتی ادعا می کنند از آمادگی تقریبا 30,000 تخت خفیف علامتی COVID-19 مثبت بیماران در تاج مراکز مراقبت 2 به نظر می رسد تنها بر روی کاغذ.

A volunteer with an NGO sanitises the bags and hands of migrant workers outside CSMT where they took a train to their hometown on Sunday. Pic/Ashish Raje
یک داوطلب با یک سازمان غیر دولتی sanitises کیسه و دست از کارگران مهاجر در خارج CSMT جایی که آنها در زمان یک قطار به شهر خود در روز یکشنبه. عکس/Ashish Raje

اما BMC مقامات گفت: این مراکز آماده خواهد شد در عرض یک روز پس از تخت در محل قرار داده.

آمبولانس در حال ساخت دور از بیمارستان و در بسیاری از موارد حتی گرفته بیماران مبتلا به بازگشت به خانه های خود را با توجه به کمبود تخت. تصویر همان است که در آن 15 روز به عقب. هفته گذشته شهرداری کمیسر اقبال سینگ چهل گفت که این باشگاه آماده است تا با 44,000 تخت که 14,000 را در بیمارستان ها هستند و 30000 در CCC2 – برای بدون علامت و یا خفیف بیماران علامت دار. اما به اواسط روز در بر داشت تعداد کمی از این مراکز آغاز شده و بسیاری از آنها تنها بر روی کاغذ حتی بدون بازرسی از سایت.

این لیست شامل 225 مراکز مانند هندو Gymkhana در خطوط دریایی با ظرفیت 1000 تخت و دیگر 1000 تخت در مرکز Somaiya زمین Chembur. “وجود ندارد فضای زیادی را در باشگاه ورزشی ساختمان به بیش از 100 تخت” گفت: ریتا Makwana, corporator از Girgaon.

The BMC may not have a centre on the Somaiya ground in the monsoon, it is looking at the Kurla ST depot for this. Pic/Atul Kamble
BMC ممکن است یک مرکز در Somaiya زمین در موسمی به دنبال آن است در Kurla خیابان انبار برای این. عکس/Atul Kamble

“مراکز در فضای باز خواهد بود موضوع را در موسمی. بنابراین ما ممکن است رها کردن مرکز در Somaiya زمین. در عوض BMC است که به دنبال یک مرکز در Kurla خیابان انبار تصمیم گرفته خواهد شد در هفته آینده گفت:” یک افسر با L بخش است.

پتانسیل مراکز شناسایی’
“BMC شناسایی پتانسیل مراکز است که می تواند بیش از 29,000 تخت. هر زمان که یک مرکز نیاز به آماده, تخت قرار داده تا فقط یک روز قبل از. شناسایی یک محل مناسب و نگه داشتن آن را در دسترس با بخش افسران زمان بیشتری طول می کشد اما در حال حاضر انجام شده است” گفت: Ashwini Bhide اضافی شهرداری کمیسر.

او اضافه کرد: “BMC نظارت بر وضعیت. در گذشته یک ماه حدود 4000 علامتی موارد شده اند در CCC2. با به طور منظم تخلیه حاضر فعال ظرفیت کافی در حال حاضر. هر زمان که مورد نیاز است وجود دارد بعد زیادی فعال خواهد شد. نهایی ظرفیت 29,442 است به وضوح شناخته شده است.”

اما مردم خود را از شک و تردید. “وجود دارد بسیاری از خفیف بیماران علامت دار در انتظار درمان و BMC است نه پذیرش آنها در مراکز. BMC است که پنهان کردن حقیقت و آن را تبدیل به یک عمده فاجعه است. وجود دارد بسیاری از مکان های BMC نه بازرسی. چه خواهد شد آنها را تبدیل به مراکز در یک روز گفت:” Prabhakar Shinde گروه رهبر بی جی پی در BMC.

در حال انتظار برای شنیدن از BMC
بدن مدنی اعلام کرده است یک لیست از موسسات آموزشی برای ایجاد قرنطینه امکانات, اما آن را نه مسئول بسیاری از موسسات خصوصی برای این یا. در حالی که برخی حاضر به قرض دادن محل خود و دیگران در حال انتظار برای شنیدن از بدن مدنی پس از اول بحث.

Fr. فرانسیس Swamy, اصلی, کلیسای سنت مری در Mazgaon گفت: mid-day, “BMC با نزدیک شدن ما برای Mazgaon مدرسه. اما وجود دارد بسیاری از کشیش ماندن در آن دانشگاه که بالای 90 سال سن دارد. بنابراین ما درخواست BMC به جای استفاده از دیگر ما در Dhobi Talao. در حالی که بدن مدنی توافق وجود دارد هیچ ارتباطی از آنها پس از یک دیدار به ما Dhobi Talao مدرسه.” Ruia کالج در Matunga نیز در این فهرست است. اما Dr Anushree Lokur اصلی این دانشکده گفت: “با وجود بحث و گفتگو با باشگاه. علاوه بر این, ما این سالن را برای این سرویس است.”

Khalsa College دهکدهای از صمیم قلب توافق برای باز کردن درب های خود را به صورت مدنی بدن. “ما تا به حال بحث و گفتگو با باشگاه و چند اتاق در حال نهایی گفت:” دکتر Kiran Mangaonkar اصلی از کالج.

مهار مناطق (CZs) هیچ تسهیلات در همه. برخی از فعالیت های اضافی اجازه خواهد داشت از ژوئن 3, ژوئن 5 و 8 ژوئن در یک روش مرحله به مرحله.

مردم می توانند تا, هوای آزاد, فعالیت های فیزیکی و فایده از تکنسین ها و گاراژ خدمات. همه بازارها و مغازه ها به جز مراکز و بازار مجتمع خواهد بود و مجاز به تابع. از ژوئن 8, همه دفاتر خصوصی قادر خواهد بود به کار گیرند تا 10 درصد کارمند و قدرت است. برای بمبئی, BMC خواهد آمد تا با یک جداگانه سفارش بر اساس دستورالعمل دولت به این دلیل که بدن مدنی را برای اطلاع رسانی به مردم در مورد فعالیت های مجاز و همچنین مشخص مهار مناطق. اگر کل منطقه می آید که تحت BMC این صلاحیت را به عنوان یک مهار منطقه و سپس آنلاک سفارش نمی خواهد اعمال می شود در بمبئی.

در آن یکشنبه منظور, دولت در زمان و موقعیت های مختلف از این مرکز درخواست اماکن مذهبی و عبادتگاه ها باقی می ماند بسته است. حتی مراکز خرید و رستوران و آرایشگاه و مغازه ها و چشمه های معدنی, سالن زیبایی سرو هتل ها و دیگر خدمات هتل باز خواهد شد تا. جدای از این, مدارس, دانشکده ها, آموزش, آموزش و مربیگری موسسات بسته باقی می ماند. بین المللی مسافرت هوایی (به جز به عنوان مجاز توسط MHA), مترو, راه آهن, خدمات مسافری حرکت قطار داخلی و مسافرت هوایی مگر اینکه به طور خاص مجاز از طریق جدا کردن دستورات و روش عملیاتی استاندارد (SOP) نمی خواهد اجازه داده می شود به کار گیرند. همچنین, سینما, سالن, سالن ها و استخرهای شنا و سرگرمی, پارک, تئاتر, کافه ها و سالن مونتاژ سالن ها و مکان های مشابه, اجتماعی, سیاسی/ورزشی/ سرگرمی/علمی/فرهنگی/مذهبی توابع و بزرگ و جماعت اجازه داده نخواهد شد. کاستن از محدودیت ها و باز کردن این فعالیت ها انجام خواهد شد مرحله به مرحله شیوه ای گفت: دستور صادر شده توسط رئیس, منشی, Ajoy مهتا.

شهرداری/مقامات منطقه را مشخص CZs. شهرداری کمیسیون در شرکت مناطق و منطقه جمع قدرت تصمیم گیری CZs. این CZs خواهد مسکونی مستعمرات mohalla زاغه ساختمان از ساختمان های lane ward, ایستگاه پلیس در منطقه روستاهای کوچک خوشه ای از روستاها و غیره. هر چیزی بزرگتر از این (کل taluka و شهرداری شرکت) می توان اعلام کرد به عنوان یک CZ تنها پس از مشورت با دبیر کل.

ماموریت شروع دوباره

Coronavirus Lockdown 5.0 What's allowed & not allowed in Maharashtra

کاهش محدودیت ها و فاز عاقلانه باز
در شهری شرکت از MMR منطقه از جمله BMC, Pune Solapur, Aurangabad, ملگن, Nashik, دوله, جالگاون, آکولا امراواتی و ناگپور فعالیت های زیر مجاز هستند علاوه بر این با محدودیت و در فاز جز مهار مناطق. این است که علاوه بر فعالیت های در حال حاضر مجاز و مجاز است.

مرحله اول – از ژوئن 3
. عمومی, فعالیت های فیزیکی است.

. فردی تمرینات فیزیکی مانند دوچرخه سواری/دویدن/در حال اجرا/پیاده روی باید مجاز در فضاهای باز از جمله سواحل عمومی/خصوصی زمین های بازی زمینه های متعلق به جوامع/موسسات باغها و تفرجگاهها با شرایط زیر می باشد. هیچ فعالیت مجاز خواهد بود در مناطق محصور در خشکی یا در استادیوم سرپوشیده.

1) این فعالیت ها خواهد بود مجاز بین 5 صبح تا 7 بعد از ظهر.
2) هیچ گروهی فعالیت مجاز خواهد بود. اما بزرگسالان باید همراه با کودکان.
3) مردم توصیه به ماندن در خارج از منزل تنها برای اهداف فعالیت های فیزیکی است.
4) دیگر فعالیت مجاز است.
5) افراد مجاز به استفاده از تنها نزدیک/محله فضاهای باز. سفر راه دور نمی شود مجاز است.
6) مردم توصیه برای جلوگیری از شلوغ فضاهای باز. آنها به طور فعال تشویق به استفاده از دوچرخه به عنوان یک شکل از ورزش به عنوان آن را تضمین اجتماعی فاصله.

. لوله کش, آفات-کنترل و تکنسین می تواند با پیروی اجتماعی فاصله و sanitisation هنجارها و استفاده از ماسک است.

. گاراژ به ترمیم وسایل نقلیه و کارگاه های آموزشی می توانید با عمل, قبل قرار ملاقات.

. تمام ادارات دولتی (به استثنای اورژانس, بهداشت و پزشکی, خدمات, اوراق, مدیریت بحران, پلیس, NIC, مواد غذایی و مدنی تامین FCI, NYK, خدمات شهری, که می تواند به عنوان در هر نیاز) خواهد تابع در 15 درصد قدرت و یا حداقل 15, کارکنان, هر کدام که بیشتر است.

مرحله دوم – از ژوئن 5
همه بازارهای مناطق بازار و مغازه ها به جز مراکز و بازار مجتمع های مجاز به تابع (مغازه ها در یک طرف جاده/لین/عبور باز می شود در فرد تاریخ در حالی که مغازه ها در طرف دیگر حتی خرما) از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر با شرایط زیر می باشد.

. استفاده از محاکمه اتاق در مغازه ها نمی شود مجاز برای لباس و پوشاک و موارد مشابه. به طور مشابه, بورس, سیاست و سیاست بازگشت و نه خواهد شد.

. مغازه داران خواهد بود مسئول برای حصول اطمینان اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای به دنبال آن هستند در مغازه ها و اقدامات پا نشانه گذاری بر روی زمین, رمز, سیستم, تحویل خانه و غیره گرفته شده است.

. مردم توصیه برای پیاده روی/برای استفاده از چرخه برای خرید اهداف و به بازدید از نزدیک/محله بازار. سفر از راه دور برای وسایل غیر ضروری را مجاز نمی باشد. استفاده از وسایل نقلیه موتوری برای خرید خواهد بود به شدت دلسرد شده است.

اگر هر گونه نارسایی در زیر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای دیده می شود مقامات بلافاصله نزدیک مغازه ها/بازار.

جنبش مردم
تاکسی/تاکسی خبرخوان (تنها کار ضروری) I + 2
ریکشا (تنها کار ضروری) I + 2
چهار چرخ (تنها کار ضروری) 1+ 2
دو چرخ (تنها کار ضروری) یک سوار

مرحله سوم – از ژوئن 8
. دفاتر خصوصی می تواند تا 10 درصد قدرت به عنوان در هر مورد نیاز با کارکنان باقی مانده کار از خانه. اما کارفرمایان را مجبور به انجام حساسیت برنامه به آموزش کارکنان در مورد در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در بازگشت به خانه به طوری که کسانی که آسیب پذیر هستند به خصوص افراد مسن آلوده نیست.
بدون مجوز مورد نیاز است از مقامات دولتی به صورت مجاز فعالیت است.

. آزاد بخشی از مجتمع ورزشی و استادیوم و دیگر باز فضاهای عمومی مجاز خواهد بود برای باز باقی می ماند برای تمرینات فردی به شدت زیر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای اما تماشاگران و فعالیت های گروهی اجازه داده نخواهد شد.

. عمومی و خصوصی حمل و نقل را به دنبال خواهد داشت مسافری مدیریت:
. داخل منطقه خدمات اتوبوس اجازه خواهد داشت با حداکثر 50 درصد ظرفیت هر اتوبوس.
. همه بازارها/مغازه ها باز باقی خواهد ماند از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر. اگر ازدحام دیده می شود مقامات بلافاصله تعطیل کردن مغازه ها/بازار.

فعالیت طبق دستورالعملهای عملیاتی استاندارد
. مقامات اجازه خواهد داد که درون دولت و درون دولت حرکت حرفه ای پزشکی, پرستاران و کارکنان پیراپزشکی و بهداشت پرسنل و آمبولانس ها بدون هیچ گونه محدودیت. اما بین دولت و بین منطقه جنبش مردم خواهد شد تنظیم شده است.

. جنبش رشته کارگران مهاجر و کارگران زائران و گردشگران Shramik قطار ویژه و دریانوردان ادامه خواهد داد تنظیم شده طبق دستورالعملهای عملیاتی استاندارد صادر شده است.

. همه مقامات باید اجازه می دهد بین دولت و جنبش کالا/حمل و نقل از جمله کامیون خالی.

. مقامات نباید متوقف کردن جنبش از هر نوع کالا/باری برای عبور زمین-تجارت مرزی تحت پیمان با کشورهای همسایه.

. شب مقررات منع رفت و آمد را ممنوع حرکت افراد از ساعت 9 شب تا 5 صبح به جز فعالیت های ضروری.

30,000
هیچ. از تخت BMC ادعا می شود آماده در CCC2

در ماه مه 30

. 50: هیچ. فعال CCC2
. 6,425: هیچ. از مجموع تخت های اینجا
. 4,222: هیچ. از تخت اشغال شده
. 29,442: هیچ. از تخت در 225 مراکز طبق لیست CCC2

صفحه اصلی تحویل روزنامه از یکشنبه آینده

وزیر Uddhav Thackeray ساخته اطلاعیه مهم در روز یکشنبه که یکی از آنها این بود که روزنامه ها را تحویل داده و از یکشنبه, ژوئن 7. فروشندگان را مجبور به محافظت در برابر عفونت های مدیریت, او گفت:. او همچنین اعلام کرد که لغو از سال آخر دانشگاه امتحانات و گفت: دانش آموزان ترویج شود بر اساس میانگین قبلی ترم. او در ادامه گفت: همه مناطق خواهد شد state-of-the-art عفونت بيمارستان. او آمد به شدت بر مخالفان سیاسی خود را برای اهانت به دولت است. او به دادگاه تجدید نظر به مردم به همکاری به عنوان آنها شروع زندگی خود را از نو و به دنبال احتیاط.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>