COVID-19: آرجون کاپور بیرون می آید برای حمایت از هند نبرد با این بیماری همه گیر باعث می شود سهم خود را

COVID-19: آرجون کاپور بیرون می آید برای حمایت از هند نبرد با این بیماری همه گیر باعث می شود سهم خود را – سرگرمی

به روز شده: May 06, 2020, 13:09 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

آرجون کاپور گرفته است به خود Instagram حساب اعلام کند که او در تلاش است تا با فروتنی کمک به مردم به عنوان بسیاری از او می تواند و چگونه هند است که در میان یک بحران و اعلام کرد سهم خود را از سهم PM-مراقبت صندوق.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Arjun Kapoor

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/آرجون کاپور

آرجون کاپور آمده است برای حمایت و کمک به کسانی که نیاز دارند در میان coronavirus بحران در هند. این بازیگر در تلاش است برای کمک به عنوان بسیاری از کمک به PM-مراقبت صندوق Maharashtra وزیر را تسکین صندوق GiveIndia که مایل کارخانه و بالیوود فدراسیون هند غربی سینمایی کارکنان (FWICE).

آرجون اعلام کرد این در رسانه های اجتماعی از طریق یک مفصل توجه داشته باشید در این پنج سهم است که او در حال حاضر ساخته شده است. او می گوید: “هند در میان یک بحران و به عنوان شهروندان مسئول ما نیاز به انجام این کار ما را کمی برای ما دیگر برادران و خواهران خود در نیاز دارید. من سعی می کنم بهترین من برای کمک به عنوان بسیاری از مردم ممکن است با فروتنی کمک.”

آرجون می پیوندد یک لیست از بالیوود bigwigs که در حال حاضر متعهد حمایت خود را از این ساعت-مراقبت صندوق و ماهاراشترا وزیر ارشد صندوق امداد. در مورد این سه سهم آرجون می گوید در یادداشت “GiveIndia در حال کار بدون توقف برای کمک به ارائه پول نقد در دست روزانه دستمزد حقوق بگیران که شغل خود را از دست/هیچ منبع درآمد با توجه به مستند. آرزوی کارخانه در حال انجام کار قابل توجه بیماران مبتلا به تالاسمی از گروه های کم درآمد به طوری که آنها دریافت انتقال خون در طول این مستند به خصوص پس از تزریق خون را شامل می شوند نیست تحت خدمات ضروری است.”

یک نگاهی به پست خود:

بازیگر است وام خود را کمک به دست به خود صنعت هم با حمایت از فدراسیون هند غربی سینمایی کارکنان (FWICE). او می گوید: FWICE است “من صنعت فقرات مردم بدون آنها هیچ فیلم می تواند شات/ساخته شده است. ما تمام توجه آنها به عنوان خانواده ما است.”

آرجون نیز خواست دیگران به جلو آمده و حمایت مردم به عنوان بسیاری که ممکن است. “ما تنها می تواند در مبارزه با COVID-19 اگر ما متحد. من مصرانه از همه شما به جلو آمده و حمایت خود را به بهترین توانایی های خود را.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>