COVID-19: ابو مالک دختر ازدواج می شود در پایین کلید مراسم در خانه

COVID-19: ابو مالک دختر ازدواج می شود در پایین کلید مراسم در صفحه اصلی – سرگرمی

به روز رسانی: 28 مه سال 2020, 12:54 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Bigg Boss 13 شرکت کننده ابو مالک دختر Kashish بحباله نکاح در اوردن, عبدالله Dadarkar در یک مراسم پایین کلید در خانه را در روز سه شنبه.

Abu Malik with his daughter

ابو مالک با دختر خود

آن را به یک بزرگ مرد shaadi اما همه گیر آورده و تمام برنامه ها را متوقف کند. به جای آهنگساز-خواننده و Bigg Boss 13 شرکت کننده ابو مالک دختر Kashish بحباله نکاح در اوردن, عبدالله Dadarkar در یک مراسم پایین کلید در خانه را در روز سه شنبه.

به عنوان عروس زن و شوهر زندگی می کند در همان مجتمع مسکونی در Versova آن کمک کرده است. آنها را مجبور به سرمایه گذاری در زمان اجتماعی فاصله.

ملک ارائه یک مسیر خاص برای دختر عزیزترین قبل از نکاح مراسم به عنوان خانواده و دوستان به تماشای مجموعه مقالات آنلاین. Kashish عینک مادر Poonam را در لباس عروس. زن و شوهر, اجرا می شود که یک رویداد مدیریت شرکت در نظر دارد برای برگزاری یک پذیرش در بار بهتر است.

صحبت از ابو مالک نوازنده بود و در کانون توجه در روی لئامت دادن خود را در Bigg Boss 13 خانه به تازگی. از روی علاقه به عنوان ‘Fifi’ ابو حال اجرا مناسب و معقول در خانه قبل از گرفتن حذف شود.

به اشتراک گذاری تجربه خود را در Bigg Boss 13 ملک گفت: “این نشان می دهد شده است یکی از هیجان انگیز ترین و غیر قابل پیش بینی و تجربیات از زندگی من است. از ملاقات با افراد مختلف برخورد با متضاد غرور و طبایع خانه قطعا به من آموخته زیادی در مورد زندگی و خودم. من کشف کرده اند که در سمت های مختلف به خودم.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>