COVID-19: 779 بمبئی را 1,391 مهار مناطق در مناطق متراکم

COVID-19: 779 بمبئی را 1,391 مهار مناطق در مناطق متراکم – اخبار

به روز شده: May 01, 2020, 07:10 IST | Prajakta Kasale | بمبئی

در حالی که افسران می گویند این است که به دلیل تمرکز بر متمرکز نقاط بهبود در این مناطق تصمیم می گیرید که چگونه محدودیت ها کاسته

BMC food packets for Jijamata Nagar, a sealed area, in Worli. Pic/ Suresh Karkera

BMC مواد غذایی بسته برای Jijamata نگر مهر و موم شده در منطقه Worli. عکس/ Suresh Karkera

این شهر از مناطق متراکم در ادامه به دیدن یک افزایش سریع در تعداد مهار مناطق (CZ) به عنوان یک نتیجه از موارد مثبت در این زمینه در سراسر بخش. از مجموع 1,391 CZs در شهرستان 779 (56 درصد) در تراکم بالا مناطق.

در حالی که بخش جنوبی شهر — Worli, Dharavi و Byculla شده است مرکز COVID-19 نفر در 10 روز گذشته شمالی و شرقی این شهر نیز دیده می شود CZs افزایش است. این Kurla-Chembur کمربند در حومه شرقی و Jogeshwari-Andheri کمربند در حومه غربی هم باید نزدیک به 25 درصد از این شهر CZs. از 1,391 فعال CZs این دو با هم باید 322. Byculla بیش از حد دیده می شود قابل توجهی افزایش یابد.

در L بخش متشکل از Kurla و Chembur, CZs از افزایش 58 به 176 در 10 روز گذشته با 140 که در مناطق متراکم. اکثر نقاط این بخش هستند زاغه جیب. دستیار کمیسر Manish Valanju بود از نظر در دسترس نیست.

K West ward, متشکل Jogeshwari به Vileparle غرب 146 فعال CZs که 92 در مناطق متراکم مانند محله های فقیرنشین و gaonthans. محلی بخش افسر گفت که تعداد بالا است که به دلیل آب بندی از جیب کوچک و نه تمام مناطق. “ما در حال بسته شدن دسترسی به مناطق کوچکتر به جای بسته شدن تکه های بزرگ. این کمک می کند تا مدیریت خدمات ضروری است. از این رو تعداد بالا هستند” گفت: Vishwas ریزه دستیار کمیسر K West ward. او افزود که بیشترین تعداد CZs در مناطق متراکم مانند گیلبرت Hill, Behram Baug Gillette ناگار آناند نگر و Versova Koliwada.

E بخش که شامل Byculla دارای بیش از 100 CZs که 37 در مناطق متراکم. Dharavi (G شمالی), پارل-Worli (G جنوبی) و, Santacruz E به Bandra E (H شرق) نیز تعداد زیادی از CZs.

فوق در شش بخش باید 721 CZs که 430 در مناطق متراکم. “افزایش موارد در مناطق متراکم است که نتیجه این رویکرد هدفمند برای شناسایی COVID-19 مظنون و تست” گفت: از سران باشگاه افسر. این مسئول اضافه کرد که این استراتژی شامل فعال تماس با ما-ردیابی حاوی جیب خانه-به-خانه, نظرسنجی های موجود جیب تب اردوگاه ها و شناسایی موارد مشکوک.

Doctors wearing PPE suits prepare to enter Jijamata Nagar, a containment zone in Worli. PIC/ASHISH RAJEپزشکان پوشیدن PPE مناسب آماده شدن برای ورود به Jijamata نگر یک مهار منطقه در Worli. عکس/ Ashish Raje

Suresh Kakani اضافی شهرداری کمیسر گفت: وجود شخصی و اجتماعی و اقتصادی زاویه به مهار مناطق. اگر ما می تواند قرنطینه در معرض خطر مخاطبین از این مناطق و مردم دنبال اولیه بهداشتی و اجتماعی فاصله این مستند می توان کاسته به حدی است. آن را نیز به نفع جامعه خواهد شد و حتی می تواند مفید برای اقتصاد است. وجود دارد ثانویه صنایع در مناطق متراکم است که ارائه دهنده مواد اولیه و یا خدمات به جریان اصلی صنایع است. اگر تعداد مبتلايان در پایین می آید در مکان هایی مانند Dharavi آن قطعا کمک به اقتصاد کل شهر است.”

بمبئی را مهار مناطق (CZ)

فعال CZs: 1,391
منتشر شد: 318

بخش با بالا CZs (در 18 آوریل و مارس 28)

L: 58 176
K غرب: 59 and146
E: 53 and123
G جنوبی: 81 و 92
ثانیه شرق: 53 and96
G شمالی: 15 و 88

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de