زن و شوهر, تمرینات Instagram زندگی چت, پرس دیدار – فوتبالیست تمام آن را!

زن و شوهر, تمرینات Instagram زندگی چت, پرس دیدار – فوتبالیست تمام آن را! – ورزش

انتشار: May 03, 2020, 09:41 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

مصمم به حفظ مناسب برای جمع آوری پول برای امور خیریه و برای ادامه تعامل با طرفداران در سراسر جهان خود را در پروفایل های آنلاین شده اند وزوز تمام هفته. Here’ثانیه سریع اجرا از طریق بهترین.

A screengrab from social media

یک screengrab از رسانه های اجتماعی

با اسپانیا هنوز هم در یک دوره از واجب اجتماعی فاصله, LaLiga بازیکنان ماندن در خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. اما مصمم به حفظ مناسب برای جمع آوری پول برای امور خیریه و برای ادامه تعامل با طرفداران در سراسر جهان خود را در پروفایل های آنلاین شده اند وزوز تمام هفته. در اینجا سریع اجرا از طریق بهترین.

حمایت منحصر به فرد جمع آوری کمک های, کنسرت, LaLiga سانتاندر متحرک
بازیکنان از سراسر LaLiga پشتیبانی یک رویداد منحصر به فرد در شنبه شب. LaLiga سانتاندر جشنواره که با هم به ارمغان آورد یک میزبان از LaLiga ستاره از جمله Gerard Pique سرجیو راموس Saul Ñiguez و خواکین همه از خانه های خود و همچنین امثال رافا نادال و برخی از بهترین استعداد موسیقی نه تنها در اسپانیا بلکه در جهان مطرح شده بیش از €650,000 به خرید ضروری تجهیزات پزشکی برای کمک به مبارزه با COVID-19.

رسیدن به حمایت طرفداران در شرایط دشوار
خوان کارلوس سویا نجومی بلیط دارنده در حال حاضر در بیمارستان تحت درمان coronavirus اما تصور او حیرت کردم وقتی که او یک تماس تلفنی از هیچ یک دیگر از یکی از Sevilla FC قهرمانان فرانکو وازکوئز! آرژانتین شناخته شده به عنوان ‘ال Mudo’ – ‘سکوت یک’ – قطعا آرام نمی ماند که او آرزو او بهترین ها را در بهبودی خود را از طریق تلفن.

نگهداری مناسب در راه منحصر به فرد
یکی از چالش های اصلی برای LaLiga بازیکنان در طول این مستند است که البته نگهداری مناسب است. بازیکنان به اشتراک گذاری شده است روال تمرین خود را در رسانه های اجتماعی در تمام هفته و برخی از آنها شده است به خصوص منحصر به فرد! فکر می کنم از والنسیا در ازقویل Garay رقص در حالی که لباس به عنوان یک ببر یا رئال سوسیداد هافبک Mikel گوسفند مرینوس را تمرین که شامل بلند کردن اجسام با شریک زندگی خود را لولا.

چت با طرفداران در Instagram Live
یک روند طی هفته گذشته شده است برای LaLiga فوتبالیست به سازماندهی Instagram Live جلسات پاسخ دادن به سوالات از طرفداران و حتی چت با دیگر ستاره های این ورزش است. رئال سوسیداد را Adnan Januzaj و Álex Remiro سازماندهی یک Instagram Live session برای ارتباط با طرفداران خود در حالی که تیم فوتبال رئال مادرید کریم بنزما زد یکی از خود را دارد و حتی با Real Valladolid جمهور رونالدو برای بخشی از آن است.

های یک روز تمام
RC Celta را دنیس سوارز صرف تمام روز با طرفداران در روز چهارشنبه. او در زمان کنترل گالیسی باشگاه Instagram برای حساب روز و به طور منظم به روز باشگاه پیروان با آنچه او به عنوان او در خانه ماند از جمله کار کردن پخت و پز و چت با باشگاه آیکون Iago Aspas.

نگه داشتن ذهن هوشیار
و همچنین فیزیکی دریل بازیکنان نیز در روان تمرینات در طول هفته گذشته. در جزایر قناری به عنوان مثال UD لاس پالماس’ Alberto De la Bella توجه خود را تبدیل به بازی های هیئت مدیره در برخی از مقدار مورد نیاز هم خانواده است.

رقابت در FIFA20
پس از موفقیت در آخر هفته گذشته را LaLiga سانتاندر چالش مسابقات که شامل بازیکنان از باشگاه های سراسر لیگ رئال سوسیداد برگزار شد خود را FIFA20 مسابقات برای هشت نفر از آنها برای اولین بار-تیم اعضای تیم ملی. سوئدی به جلو احساس الکساندر Isak در بالا آمد, شکست هم تیمی Adnan Januzaj 7-2 در فینال.

بازدید از اتاق مطبوعات بدون ترک خانه
چند باشگاه و بازیکن شده اند سازماندهی مجازی کنفرانس های مطبوعاتی در حالی که در خانه اما ختافه آن را در زمان یک گام بیشتر با آن نگاه مانند جیمی ماتا بود در سالن بزرگ آلفونسو پرز اتاق مطبوعات به عنوان او در پاسخ به سوال از طرفداران.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>