موسیقی کشور آیکون Kenny Rogers بیشتر

موسیقی کشور آیکون Kenny Rogers نه بیشتر – سرگرمی

انتشار: May 21, 2020, 14:54 IST | سرپرستان | لس آنجلس

موسیقی کشور افسانه Kenny Rogers درگذشت. او 81

Image source: Instagram/@_kennyrogers

منبع تصویر: Instagram/@_kennyrogers

موسیقی کشور افسانه Kenny Rogers درگذشت. او 81. راجرز که تحت سلطه پاپ و کشور نمودار در 1970s و 1980s و برنده سه جایزه گرمی درگذشت “مسالمت آمیز” از علل طبیعی, گزارش variety.com.

“راجرز در گذشت مسالمت آمیز در خانه از علل طبیعی تحت مراقبت خانقاه و احاطه شده توسط خانواده اش” یک نماینده برای این خواننده در بیانیه ای گفت. با توجه به جهانی COVID-19 شیوع این خانواده است که با برنامه ریزی های کوچک خصوصی خدمات عمومی یادبود برنامه ریزی شده بعد.

بازگشت در سال 2015 راجرز اعلام کرده بود وداع تور نگه داشته و آن را از طریق رفتن دسامبر 2017. در آوریل سال 2018 او اعلام کرد که او خواستار خاموش باقی مانده خرما از جمله برنامه ریزی شده ظاهر در دلیجان جشنواره در کالیفرنیا به علت نامشخص “سلامت چالش ها”.

“من نمی خواهم به را برای همیشه بازنشسته” راجرز در بیانیه ای گفت او منتشر شد در سال 2018 و اضافه کرد: “من کاملا لذت بردم از این فرصت برای خداحافظی به طرفداران در طی دو سال گذشته در ‘The Gambler آخرین معامله’ تور. من هرگز نمی تواند به درستی با تشکر از آنها را برای تشویق و حمایت آنها داده ام من در طول زندگی حرفه ای من و شادی من تجربه کرده ام به عنوان یک نتیجه از آن است.”

پس از ایجاد خود را به صورت تجاری از طریق راک و پاپ-گرا مجرد با گروه خود اول, چاپ, ریشو, قبل از موعد مقرر خاکستری راجرز راه اندازی شد به رتبه های بالا از متقاطع هنرمندان کشور با یک رشته از تک.

خود را جذاب و ریگ صدا رو او را به تبدیل شدن به یک کشور, آیکون, از 1977-1987. دو نفر از آنها خود را در سال 1980 خواندن لیونل ریچی را “بانو” و او در سال 1983 با همکاری دالی پارتن “سلیمان در جریان”. او همچنین با تعدادی دیگر از خوانندگی زن از جمله Dottie غرب Sheena Easton, Kim Carnes و Anne Murray.

راجرز امضای آهنگ “قمار باز” اضافه شده به رجیستری ملی در سال 1978. ویژه “بیوگرافی: Kenny Rogers,” اعلام شده بود توسط A&E در اوایل این ماه در مجموعه ای به هوا در مارس 13. به ویژه که گفته می شود تا حد زیادی ساخته شده است در سراسر فیلم از همه ستاره سلام راجرز دریافت در نشویل در 25 اکتبر سال 2017, فقط چند ماه قبل از نهایی کنسرت حضور.

همراه با موسیقی خود را حرفه ای او آغاز شده به عنوان یک بازیگر. او در سال 1978 کشور نمودار-topper “قمار باز” تبدیل به پنج محبوب, فیلم های تلویزیونی در حالی که برخی دیگر بازدید همچنین الهام بخش کوچک-ویژگی های صفحه نمایش. راجرز القاء شد به Country Music Hall of Fame در سال 2013 و دریافت جایزه یک عمر دستاورد از کشور, انجمن موسیقی همان سال است.

متولد و بزرگ شده در هوستون او چهارم از هشت فرزند یک خانواده فقیر. او به گیتار به عنوان یک نوجوان و گاهی اوقات انجام با دیگر مشتاق محلی نوازنده و آینده ستاره میکی Gilley.

او از نقل مکان به لس آنجلس در سال 1966 زمانی که او پیوست عامیانه-پاپ واحد جدید کریستی Minstrels یک گروه است که همچنین شماره از جمله نوازندگان به عنوان Carnes, the Byrds’ ژن کلارک “آستانه تخریب” خواننده بری مک گوایر و Lovin’ قاشق مربا خوری را جری Yester.

با مایک حل و فصل تری ویلیامز و تلما کاماچو راجرز تاسیس اولین نسخه در سال 1967. سینه توسط راجرز این گروه بریده شده دو بالا 10 pop hits: “فقط کاهش یافته است (برای دیدن آنچه که وضعیت بیماری من بود و در)” و یک نسخه از میکی نوبوری را تکه پاپ psychedelia و “روبی را ندارد عشق به شهر”.

چاپ اول سفر به شهرت آغاز شد و در اوایل دهه 1970 و راجرز امضا یک قرارداد در سال 1976. او زده تقریبا فوری خاک پرداخت با “لوسیل” — شماره شد راجرز اولین شماره 1 آمار کشور و به شماره 5 ملی موسیقی پاپ می پردازیم. آن را نیز به ثمر رساند راجرز اولین جایزه گرمی برای بهترین نر کشور عملکرد صوتی.

راجرز همچنین با همکاری دیرین ستاره زن غرب و متصلب دو تا سه ردیف 1 کشور تک آهنگ — “هر وقت دو احمق ها برخورد می کنند”, “All I ever need is you” و “چه هستند که ما doin’ در عشق”. دیگر آمار شامل تک آهنگ — برنده جایزه گرمی “قمار باز” و “Coward of the county”.

او ازدواج کردم پنج بار. راجرز جان سالم به در گذشته خود را همسر واندا و پنج فرزند.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>