می تواند شراب افزایش footfalls در تئاتر ؟ می پرسد مدیر نق نقو Ashwin, چهره, واکنش توییتر

می تواند شراب افزایش footfalls در تئاتر ؟ می پرسد مدیر نق نقو Ashwin, چهره, واکنش توییتر – سرگرمی

منتشر شده: مارس 17, 2020, 17:10 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

Mahanati مدیر نق نقو Ashwin نشان می دهد خدمت شراب آبجو در تئاتر می تواند به افزایش footfalls. شهروندان تماس او را برای ایده خود را!

Nag Ashwin Picture Courtesy: YouTube

نق نقو Ashwin تصویر حسن نیت ارائه میدهد: یوتیوب

با توجه به این مستند شده است که تحمیل شده بر کشور با توجه به شیوع کروناویروس همه گیر سالن سینما و تئاتر همچنان به ماندن بسته و کسب و کار همچنان به رنج می برند. برخی از مهمترین و انتظار فیلم است که ما به دنبال به جلو به در حال حاضر به طور مستقیم در جریان OTT سیستم عامل است.

در میان این Mahanti مدیر نق نقو Ashwin توییتی چیزی که هیچوقت به پایین به خوبی با شهروندان. این چیزی است که او توییتی- “یک بار در صحبت با Suresh ببو گرو و رعنا آمد تا اگر تئاتر دریافت مجوز به خدمت آبجو/Breezer/شراب مانند کشور های دیگر..می تواند آن را افزایش footfalls…می تواند آن را نجات تئاتر کسب و کار (که نیاز به صرفه جویی)…شما چه فکر می کنید ؟ ایده خوب, ایده بد?.” (sic)

یک نگاه حق در اینجا:

و هنگامی که آن را به واکنش های Twitterari این است که چگونه این واکنش در آمد. اول نوشت: این- “این است که احتمالا بیشتر نفرت انگیز چیزی است که من شنیده ام..
فقط تصور کنید اگر هر فرد مستی گذشت و یا شروع به رفتار abusively پس از آن بسیاری از مخاطبان را رنج می برند. این می تواند به نوبه خود و از دست دادن مخاطبان خانواده به خصوص!!” (sic) یک نگاه:

یکی دیگر نوشت: – “ایده بد پس از آن خانواده ها نمی خواهد آمد به تئاتر.” (sic):

و دیگری واکنش- “احساساتی ایده.” (sic)

خوب شما چه می گویند در مورد صدای جیر جیر خود را? آیا شما موافق با این فیلمساز را در افکار ؟

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de