Coronavirus: زن کمک می کند ‘ترس’ زن و شوهر مسن در خرید مواد غذایی برنده توییتر

Coronavirus: زن کمک می کند ‘ترس’ زن و شوهر مسن در خرید مواد غذایی برنده توییتر – اخبار

به روز شده: May 17, 2020, 15:14 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

زن به روایت تجربه در توییتر که رفته ویروسی که در آن او درخواست مردم برای کمک به دیگران در نیاز در حال انجام همه گیر

This picture has been used for representational purposes. Picture/AFP

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است. عکس/AFP

25 سال در اورگان, ایالات متحده کمک کرد تا یک زن و شوهر مسن خرید مواد غذایی خود در میان شیوع کروناویروس. زن به روایت تجربه در توییتر که رفته ویروسی که در آن او درخواست مردم برای کمک به دیگران در نیاز در حال انجام همه گیر.

زن ربکا Mehra راه رفتن به فروشگاه مواد غذایی زمانی که او شنیده ام که زن درخواست او برای کمک از ماشین خود را. “من راه می رفت و متوجه شد یک زن مسن و شوهرش. او ترک خورده پنجره اش باز کمی بیشتر و به من توضیح داد تقریبا در اشک است که آنها می ترسند برای رفتن در فروشگاه” او نوشت: در میکروبلاگینگ سایت.

با توجه به کارشناسان بهداشت و درمان مردم رنج می برند از شرایط از پیش موجود مانند دیابت و فشار خون بالا و مشکلات قلبی در معرض خطر هستند از آلوده شدن از این virus. Mehra گفت که زنان از او خواست برای کمک به آنها شنیده افراد مسن هستند که متاثر از این بیماری به طور نامتناسبی و آنها هر یک از اعضای خانواده خود را در اطراف به آنها کمک کند.

زن و شوهر دست او USD 100 لایحه از پنجره کرک خودرو و پرسید که آیا او خواهد بود مایل به خرید مواد غذایی برای آنها. او سپس گفت که او خریداری مواد غذایی قرار داده و آنها را در صندوق عقب ماشین خود را. زن به او گفت که آنها در انتظار بودند در گذشته 45 دقیقه انتظار برای “حق فرد” به آنها کمک کند.

“من می دانم که آن زمان از هیستری و اعصاب, اما, پیشنهاد برای کمک به هر کسی که شما می توانید. نه هر کس مردم را به نوبه خود به” او توییتی در پایان.

Mehra که موضوع ارسال دریافت بیش از 252,900 دوست دارد و ترجمه بیش از 21,700 بار بود که سرنوشت برای او عمل محبت توسط Twitterati.

Mehra شد به نقل از فاکس نیوز عنوان کرد و گفت: “البته همه ما در مورد خودمان فکر می کنم و این است که چرا آن بوده است بسیار ترسناک است.” او گفت که قسمت ساخته شده او متوجه است که آنها دیگران در جامعه هستند که خیلی بیشتر تحت تاثیر قرار و خواست مردم را به انجام بهترین خود را به آنها کمک کند.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im