Coronavirus رزمندگان: Sahar پلیس پاسبان استقبال با آغوش باز پس از مبارزه با COVID-19

Coronavirus رزمندگان: Sahar پلیس پاسبان استقبال با آغوش باز پس از مبارزه با COVID-19 – اخبار

به روز شده: مارس 11, 2020, 19:03 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در این ویدئو یک پاسبان پلیس دیده می شود راه رفتن به سمت خانه خود را به عنوان همکاران خود را خوش آمد و او را با دوش گرفتن, گل, گلبرگ در میان شعارهای ‘بهارات ماتا کی Jai’

A screengrab of the viral video shows Mumbai Police cop being welcomed home after overcoming COVID-19 battle

یک screengrab از ویروسی ویدئو نشان می دهد که پلیس بمبئی پلیس بودن استقبال خانه پس از غلبه بر COVID-19 نبرد

در دلگرم کننده توسعه یک پلیس بمبئی پلیس متصل به سحر ایستگاه پلیس شد و مورد استقبال با آغوش باز و صاعقه وار تشویق تماشاگران پس از او با موفقیت غلبه coronavirus بیماری همه گیر. خبر خوب این بود که به اشتراک گذاشته شده توسط پلیس بمبئی در توئیتر رسمی خود رسیدگی در آستانه روز مادر.

به سایت میکرو وبلاگ نویسی بمبئی پلیس مشترک الهام بخش تصویری که در آن یک پلیس و پاسبان دیده می شود راه رفتن به سمت خانه خود را به عنوان همکاران خود را خوش آمد و او را با دوش گرفتن, گل, گلبرگ در میان شعارهای ‘بهارات ماتا کی Jai’. این تصویری است که آغاز می شود با متن ‘بازگشت’, مذاکرات در مورد پلیس پاسبان در حال آزمایش مثبت و تحت درمان در هفت تپه بیمارستان.

21 ثانیه ویدئو کلیپ می رود و سپس به اطلاع شهروندان که سحر پلیس پاسبان با موفقیت شکست COVID-19 عفونت و مورد استقبال بازگشت به خانه با آغوش باز. این ویدئو نتیجه گیری با پلیس بمبئی تیم که مایل به پاسبان سالم زندگی در پیش رو.

پس از به اشتراک گذاشته آنلاین تصویری را به دست آورد بیش از 200 رسانهها و حدود 25,000 انداز با صدها نفر از شهروندان به بخش نظرات این پست به دوش ستایش در بمبئی پرسنل پلیس. یک کاربر گفت: “تنها خدا می آید و در لباس سفید یا لباس خاکی رنگ.. همه دیگر خدا بی فایده هستند در این آزمایش بار…” در حالی که کاربر دیگری می گوید: “خدا برکت دهد و بهترین آرزوهای خود را به او و کل نیروی پلیس که در حال کار خستگی ناپذیر.” یک سوم کاربر نوشت: “تو را دوست دارم پلیس بمبئی ! عشق بزرگ از مادرید اسپانیا!!!”

قبلا در آستانه روز مادر به پلیس بمبئی پرداخت می شود, غنی مراسم تجلیل از مادران از خط مقدم رزمندگان که منجر شده اند هند در مبارزه با جهانی همه گیر. های دلگرم کننده ویدئو, پلیس بمبئی آرزو تمام مادران با شعار “من Aai قوی ترین است.”

در اینجا این است که چگونه شهروندان در واکنش به پلیس ‘بازگشت’:

چه چیزی شما فکر می کنم این ویدیو زیبا به اشتراک گذاشته شده توسط پلیس بمبئی?

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de