Coronavirus رزمندگان: بمبئی پلیس که مبارزه COVID-19 بازگشت به خانه در میان صاعقه وار تشویق

Coronavirus رزمندگان: بمبئی پلیس که مبارزه COVID-19 بازگشت به خانه در میان صاعقه وار تشویق – اخبار

به روز شده: Apr 30, 2020, 18:40 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

دلگرم ویدئو به پایان می رسد با پلیس بمبئی ضمن تشکر از شهروندان بمبئی برای همیشه داشتن پشت خود را

A screengrab of the viral video shows cops being welcomed home as they overcome the COVID-19 battle

یک screengrab از ویروسی ویدئو نشان می دهد که پلیس بودن استقبال خانه به عنوان آنها غلبه بر COVID-19 نبرد

پس از از دست دادن سه پلیس با توجه به کروناویروس اپیدمی پلیس بمبئی در نهایت چیزی برای تشویق کردن در مورد. روز دوشنبه پلیس بمبئی مقامات در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک heartwarming تصویری از چهار پرسنل پلیس که غلبه بر coronavirus و آنها استقبال شد با قلب باز در میان تشویق و صاعقه وار تشویق.

در 57-ثانیه ویدئو کلیپ چهار پلیس از پلیس بمبئی دیده می شود با توجه به ایستاده به عنوان آنها استقبال, بازگشت به خانه پس از خود را موفق و پیروز مرگبار coronavirus. در حالی که به اشتراک گذاری ویدئو با 75,000 پیروان پلیس بمبئی زیر نویس آن “آیا شما می دانید آنچه به ما می دهد شجاعت به آب و نیرومندترین از طوفان ؟ آن را به شما. خود را بی پایان عشق. و ارزشمند خود را پشتیبانی می کند. با تشکر از شما بمبئی!”

Cops-Mumbai
یک screengrab از ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط پلیس بمبئی در Instagram

این ویدئو که رفته ویروسی شروع می شود با این متن: “وقتی چهار بمبئی پرسنل پلیس به خانه پس از ضرب و شتم coronavirus این است که چگونه آنها استقبال شد.” به عنوان ویدیو حرکت بیشتر چهار پلیس از پلیس بمبئی پرسنل دیده می شود بازگشت به خانه به عنوان به عنوان همکاران خود را از گروه و اعضای جامعه خود را به آنها خوش آمد میان سلامتی و صاعقه وار تشویق.

دلگرم ویدئو به پایان می رسد با پلیس بمبئی ضمن تشکر از شهروندان بمبئی برای همیشه داشتن پشت خود را. یک کلیپ کوتاه از همان ویژگی های ویدئو پاسبان از تخفیف ویژه پلیس بود که با استقبال همه اعضای خود را در ایستگاه پلیس پس از او آزمایش منفی برای COVID-19. این پاسبان عنوان Yogesh Torani که تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus بود تحت درمان در ایران زنان و زایمان بیمارستان.

پس از مشترک بودن این ویدئو را به دست آورد بیش از 40000 نمایش با صدها نفر از شهروندان تحسین پلیس بمبئی پلیس برای غلبه بر COVID-19 بحران و در حال ظهور به عنوان قهرمانان واقعی. یک کاربر گفت: “با تشکر از شما پلیس بمبئی” در حالی که کاربر دیگری می گوید: “شما بچه ها فقط شگفت انگیز! با تشکر از شما برای اینکه همیشه وجود دارد برای ما Mumbaikars.” یک سوم کاربر تشکر از پلیس بمبئی خود را برای خدمت خالصانه گفت: “این راه دیگری در اطراف بمبئی پلیس ما خوش شانس است که شما باید پشت ما. با تشکر از شما برای آن!”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید