Coronavirus: Versova پناه می پرسد 17 زندانیان رشته میان مستند به ترک برای ‘باعث هیاهو’

Coronavirus: Versova پناه می پرسد 17 زندانیان رشته میان مستند به ترک برای ‘باعث هیاهو’ – اخبار

به روز شده: Apr 11, 2020, 14:08 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پناهگاه مجموعه با هماهنگی بنیاد در دفاع مدنی Ambavali زمین در نزدیکی Versova ایستگاه مترو و اجرا توسط خانه پاسداران و دفاع مدنی پرسنل خانه 276 زندانیان رشته در شهرستان با توجه به 21 روز مستند

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

هفده نفر بودند که رشته میان مستند و تسلیم در یک پناهگاه در Versova برداشته شد از این محل پس از آنها گفته می شود درگیر در ضد فعالیت های اجتماعی. گمراهان زندانیان را به پلیس تحویل داده و پس از آنها گفته ‘ایجاد هیاهو’ در محل هند اکسپرس گزارش شده است.

پناهگاه راه اندازی شد با هماهنگی بنیاد در دفاع مدنی Ambavali زمین در نزدیکی Versova ایستگاه مترو و اجرا توسط خانه پاسداران و دفاع مدنی پرسنل. پس از مستند در سراسر کشور با توجه به شیوع کروناویروس اعلام شد, پناهگاه شده است مسکن 276 زندانیان تا کنون.

خانه نگهبانان مدیر کل پلیس, سانجی Pandey ادعا شده که این 17 زندانی شد غرقه شدن در ضد فعالیت های اجتماعی و ایجاد مشکلات به دلیل که آنها را به پلیس تحویل داده. “آنها ایجاد هیاهو, browbeating کارکنان ما و ما نیز شکایت از همسایه ساختمان” Pandey به نقل شد. او همچنین افزود که برخی از حذف زندانیان پوسته پوسته شدن دیوار مرزی و خرید gutkha برای دیگر زندانیان و همچنین ساخته شده سر و صدا بیش در خدمت مواد غذایی در اردوگاه.

یکی از زندانیان که خواسته بود به ترک Sambhaji Bendre نقل از به نقل از روزنامه بود که یک درگیری میان خانه پاسداران و برخی از زندانیان و کسانی که اعتراض بیش از آن خواسته شد به ترک محل در صبح روز جمعه. “ما گرفته شد به Versova ایستگاه پلیس و سپس خواسته به دور و بر خود ما است. دیگران همه از بالا و بیهار. آنها راه جداگانه خود را رفت” گفت: Bendre که شد از حیدرآباد و بعد از نقل مکان به دیگری پناه در Bandra شرق.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de