Coronavirus تهدید: تام هنکس طرفداران می پرسد به مراقبت از خود!

Coronavirus تهدید: تام هنکس طرفداران می پرسد به مراقبت از خود! – سرگرمی

به روز شده: May 15, 2020, 19:32 IST | سرپرستان | بمبئی

فارست گامپ بازیگر تام هنکس بوده است آزمایش مثبت در Coronavirus خواسته است تمام طرفداران خود را به مراقبت از خود در آخرین Instagram پست!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Tom Hanks

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/تام هنکس

ستاره هالیوود تام هنکس به خواست هواداران به مراقبت از خود و هر یک از دیگر در آخرین Instagram ارسال بعد از تست مثبت برای COVID-19.

این بازیگر و همسرش ریتا ویلسون هر دو 63 در حال حاضر دوره نقاهت بعد از بیماری در بیمارستان انزوا پس از سقوط بیمار در حالی که فیلمبرداری در استرالیا, گزارش آینه.co.انگلستان.

این زن و شوهر بود که در استرالیا به فیلم برای آینده الویس پریسلی biopic تام بازیگران در. روز یکشنبه فارست گامپ ستاره مشترک یک به روز رسانی با طرفداران او و ویلسون باقی می ماند در انزوا.

اسکار برنده مشترک یک عکس از خود vegemite بر روی نان تست صبحانه و یک لیوان آب اشاره است که او را بیش از بدترین. او همچنین شامل یک اسباب بازی کوچک کانگورو و کوآلا خرس در عکس در ادای احترام به کسانی که کمک کرده اند را به مراقبت از او را.

او زیر نویس تصویر: “به لطف یاران. اجازه دهید مراقبت از خودمان و هر یک از دیگر. Hanx” طرفداران در پاسخ به او را آرزو و ریتا در حالی که دیگران به شوخی در مورد کمک سخاوتمندانه از گسترش در خود توست.

نگاهی به:

“که بسیاری از vegemite حتی برای استانداردهای استرالیا. اما هی لذت بردن از!” گفت: “یک. “آقای هنکس. شما در حال انجام آن اشتباه است. این راه بیش از حد Vegemite” نوشت: یکی دیگر از. پیش از آن در هفته های تام و همسرش ریتا مطرح شده برای یک لبخند عکاسی از خود را به عنوان آنها همچنان در انزوا. هنکس اعلام کرده بود که این جفت ارز در قرارداد این ویروس در بیانیه ای به عنوان آنها شد بالاترین-مشخصات مشهور به کاهش یافته است بیمار مبتلا به ویروس است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im