Coronavirus: قرن 21 شر

Coronavirus: قرن 21 evil – اخبار

به روز شده: Mar 28, 2020, 09:01 IST | | بمبئی

این بیماری همه گیر است ناشی از یک ویروس است که می تواند تولید خارج سلولی آن را به عنوان تنها وابسته به یک میزبان آن ضروری است در این مرحله به سرعت و شکستن ویروس های زنجیره ای

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

picCoronavirus یا COVID-19 قرن 21 است همه گیر. یک بیماری همه گیر به معنی یک بیماری همه گیر است که گسترش در سراسر یک منطقه بزرگ برای مثال بسیار کوچک مرغان در قرن 19 که به کشته شدن بیش از 300 میلیون نفر در سراسر جهان. ما در حال حاضر یک شر جدید.

ساختاری COVID-19 یک ویروس RNA است که شبیه به سارس یا MERS بیماری همه گیر. Coronavirus توضیح داده شده است برای بیش از 50 سال است. با بیش از پنج لاخ موارد گزارش شده در بیش از 200 کشور در آن ادعا کرده بیش از 22,000 روح پس از 22 ژانویه سال 2020 است. این ویروس مرموز بود و در حال حاضر در سال 2013 در چین است اما reemerged احتمالا به دلیل نظارت پس از آن.

اگر ما به این باور منشأ آن در غذاهای دریایی بازار که در آن حیوانات وحشی از جمله خفاش ها, خرگوش marmots و حتی مارها در حال معامله از نظر قانونی در محل به نام ووهان (محل نیز محبوب برای جنگ بیولوژیکی) در استان هوبئی در چین. این ویروس شناخته شده است به پرش از حیوانات به انسان و در نتیجه این چرخه آغاز شده است.

‘به شکل یک تاج’

Coronavirus علائم مشابه به هر گونه ویروس دیگر که شامل سرفه خشک, سردرد, تب, خستگی شدید, در حال اجرا, بینی, گلو و گرفتگی بینی و اسهال و حتی از دست دادن بویایی (anosmia) در هر زمان از روز 1 تا روز 14 تماس بگیرید. آن است که انتقال از فرد به فرد از طریق قطرات از بینی یا دهان. این تند و زننده است به اندازه کافی برای باقی می ماند در برخی از سطوح حتی برای هفته!

بدترین ضربه توسط این رمان Coronavirus هستند چین (که در آن آغاز شده) و ایتالیا (بزرگ جمعيت سالمندان دوم تنها به ژاپن) کشور اسپانیا, ایالات متحده, ایران, فرانسه, آلمان, و غیره. تناقض و خوشبختانه کشورها (آفریقا و هند و آمریکای جنوبی) که endemicity به مالاریا هستند و کمتر تحت تاثیر قرار در حال حاضر.

“تنها مستند می تواند به توقف گسترش’

هند در حالت مستند مانند بسیاری از کشورهای دیگر. برای یک کشور با جهان پنجمین اقتصاد هر اسمی تولید ناخالص داخلی آن برآورد شده است به از دست دادن عظیم R35,000 – R40,000 کرور در روز بیش از سه هفته بعد به تنهایی. یک کشور با 130 میلیون جمعیت هند است مجهز به رسیدگی به همه گیر اگر از آن بازدید ، یک ملت با 1/5 از جمعیت جهان 29 متحده با داشتن بیش از 19,500 گویش یک مستند تنها راهی است که ما می تواند به جلوگیری از گسترش. دشوار است تصور کنید حتی اگر 5% (6.5 میلیون نفر) از جمعیت ما این است که آمار 20 درصد (1.3 میلیون دلار) نیاز به بستری شدن در بیمارستان و 5 ٪ (6.5 لاخ) نیاز به ICU/هواکش.

دوره کمون این بیماری از 2 تا 14 روز است که همچنین یک پتانسیل انتقال دوره است. مثل هر ویروس COVID-19 وجود دارد و فقط با تکرار.

آن را می توان تولید شده در خارج از یک سلول به عنوان آن است که تنها وابسته به یک میزبان (انسان/حیوانات) برای زنده ماندن. ضروری است در این مرحله به سرعت و شکستن ویروس های زنجیره ای. اگر ما به یادگیری درس و جلوگیری از زیر مسیر از, ایتالیایی, تجربه, ما نمی خواهد در صورت یک فاجعه است که می تواند قابل کنترل.

اگر چه مرگ و میر است که در آن اغلب حملات افراد مسن (بالای 60 سال) احتمال آلودگی در بیماران مبتلا به فشار خون بالا و بیماری های قلبی بیشتر virulently. بالاترین میزان مرگ و میر دیده می شود در این افراد است. همانطور که ما بیش از 100 میلیون نفر بالای سن 60 سال ممکن است ما را بیشتر با شماره های در معرض خطر از هر استان و یا کشور در جهان است. جوان اغلب دور فقط با یک عفونت خفیف تر.

طبق داده های جهانی اول 1,00,000 افراد آلوده در 67 روز. آن را تنها در زمان 11 روز به آلوده زیر یک لاخ و فقط ناچیز 4 روز برای آلوده کردن بعد سوم لاخ !!

به دنبال پنج

به عنوان اخلاقی و اخلاقی شهروندان مسئول هند ما باید پایبند این مستند که می تواند تمدید دورتر به عنوان در هر شرایطی. به عنوان عصر فیزیکی بالا سپاس کرده است, متوقف, من مصرانه به دنبال گسترش پیام این پنج:

دست: شستن آنها به طور کامل حداقل به مدت 20 ثانیه با آب و صابون و یا الکل مبتنی بر rub
آرنج: سرفه به آرنج خود را و یا در یک بافت یکبار مصرف
چهره: آیا لمس هر قسمت از صورت خود را بدون شستن دست های خود را
فاصله: حفظ فاصله ایمن از حداقل 3 و یا 1 متر است. فیزیکی فاصله به جای اجتماعی فاصله برای حفظ سلامت عقل
صفحه اصلی: ماندن در خانه و صرف وقت با خانواده خود را

همانطور که ما spruced تا برای بیشتر تست درس های آموخته شده از کره جنوبی به پهن کردن منحنی سرعت – جرم و تست سریع کمک خواهد کرد که شکستن زنجیره ای سریعتر.
ماسک و تجهیزات حفاظتی به طور کلی تنها برای کارکنان بهداشتی درمانی ،

در این لحظه قطعی وجود دارد دارودرماني بنابراین به خودمان جلوگیری از آلوده شدن فوق قوانین باید به دنبال. چندین گزارش از داروها مانند داروهای ضد مالاریا کلروکين و دیگر عوامل آن است که تنها به زمان و تجربه است که ما را هدایت نمود. تحقیقات فشرده و آزمایش های در حال انجام برای درمان و واکسن برای COVID-19.

تا آن زمان “ناماسته” بهترین راه برای خوش آمد می گوید به عنوان “من” و “تو” تنها ناپدید می شوند از “ویروس” با تلاش های تو و من.

به عنوان سربازان این جنگ مبارزه خستگی ناپذیر, خستگی ناپذیر به دنبال در هیچ طبقه creed. دین و یا خانواده خود را و گاهی اوقات حتی با پتانسیل مرگ کلاه ها را به خود شجاعت به توپ کردن این ویروس است. آن را تنها عاقلانه و مهم را به وحشت یا ترس و آرام بماند. بیایید همه با هم و به نوبه خود این ویروس از COVID به GOVID!!

Dr PRATIT SAMDANI استاد, md, fcps, fsccm, دند fcard, نقض, آبنبات, Jaslok, Bhatia و Saifee بیمارستان

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>