Coronavirus: سریلانکا بازیکنان به دنبال شروع آموزش از ژوئن 1

Coronavirus: سریلانکا بازیکنان به دنبال شروع آموزش از ژوئن 1 – ورزش

به روز شده: مارس 21, 2020, 12:35 IST | ANI | کلمبو

سریلانکا سر مربی Mikey آرتور گفته بود که بحث با Dimuth Karunaratne و Lasith Malinga در مورد آموزش از بازیکنان

Lasith Malinga

Lasith Malinga

سریلانکا بازیکنان به احتمال زیاد شروع به آموزش خود را از ژوئن 1 اگر آنها دریافت مجوز از دولت این کشور. اگر دولت می دهد ترخیص و سپس سریع پرتاب کنندگان در کشور خواهد بود که برای اولین بار مجموعه ای از بازیکنان به رزومه آموزش ESPNCricinfo گزارش شده است.

سریلانکا سر مربی Mikey آرتور گفته بود که بحث با Dimuth Karunaratne و Lasith Malinga در مورد آموزش از بازیکنان.

“چهارشنبه گذشته ما یک سریع نشست به بحث در مورد از سرگیری کریکت از آنجا که ما شروع به خارج شدن از برنامه در محل برای تاریخ 1 ژوئن. هنگامی که ما دریافت رسمی متهور از سریلانکا وزارت بهداشت من شروع به قرار دادن گوشت به آن ساختار با کاپیتان و کارکنان پشتیبانی” ESPNCricinfo به نقل از آرتور عنوان کرد و گفت.

“این است که به دنبال خوبی با وزارت بهداشت اما از آن خواهد شد یک گروه کوچکتر. ما احتمالا اولویت ما در سریع پرتاب چرا که آنها هستند که در حال رفتن به نیاز به زمان بیشتری برای بازگشت به آن را,” او اضافه شده است.

سریلانکا شد میله میله برای بازی از دو بازی سری تست در برابر انگلستان در ماه مارس این سال است. آن به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آرتور نیز قادر به بازگشت به خانه و از این رو او تصمیم به ماندن در کلمبو.

“این فقط بدتر و بدتر به طوری که زمانی که من تصمیم به ماندن در سریلانکا چون من می خواستم به اینجا. مطمئن شوید که من دیدم بازیکنان از طریق این بحران را به مطمئن شوید که من فقط یک تماس تلفن دور و من در یک کشور دیگر. آن بوده است که ذهن دمیدن” آرتور به این نتیجه رسیدند.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im