Coronavirus ترساندن: ویکی Kaushal, Rajkummar Rao مسکن پیچیده تا حدودی مهر


ویکی Kaushal و Rajkummar Rao مسکن پیچیده شده است تا حدی مهر و موم شده پس از 11 سال آزمایش مثبت برای COVID-19

Rajkummar Rao and Vicky Kaushal

Rajkummar Rao و ویکی Kaushal

بالیوود, بازیگران, ویکی Kaushal و Rajkummar Raos مجتمع مسکونی در اینجا شده است تا حدی مهر و موم شده پس از 11 سال آزمایش مثبت برای COVID-19. این مجموعه در بمبئی Andheri منطقه است خانه را به بالیوود بازیگران از جمله ویکی, Rajkummar و Patralekhaa و Chitrangda سینگ.

فرزند دختر یک مدیر که ساکن در C-بال پیچیده باعث BMC به حدی مهر A و B بال و همچنین پاکسازی کل مجموعه گزارش timesofindia.com. ساکنان این مجتمع بنا به گزارش خواسته شده است که به دنبال سخت قرنطینه قوانین و اضافی اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

در طول هفته گذشته گزارش اعلام کرده اند که چندین ساختمان از فیلم و تلویزیون بازیگران از جمله بازیگر Ankita Lokhande را نیز مهر و موم شده پس از تایید مثبت COVID-19 مورد یافت شد در این منطقه است. بالیوود شخصیت شده اند که به بیمارستان منتقل شد و پس از تست COVID-19 مثبت تا کنون در حال تولید Karim Morani دختران خود Zoa و Crowne Morani و خواننده Kanika Kapoor. همه آنها مرخص شده و پس از دوره نقاهت.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de