Coronavirus ترساندن: Trevor Noah قبل از ازدواج تور هند به تعویق افتاد

Coronavirus ترساندن: Trevor Noah قبل از ازدواج تور هند به تعویق افتاد – سرگرمی

انتشار: Mar 18, 2020, 14:44 IST | سرپرستان | بمبئی

Trevor Noah قبل از ازدواج هندوستان تور برنامه ریزی شده برای ماه آوریل به تعویق افتاده است در نظر جهانی شیوع کروناویروس

Trevor Noah

Trevor Noah

کمدین Trevor Noah قبل از ازدواج هندوستان تور برنامه ریزی شده برای ماه آوریل به تعویق افتاده است در نظر جهانی شیوع کروناویروس.

نوح را به خود “با صدای بلند و روشن تور” به هند در ماه آوریل است. BookMyShow آوردن کمدی استار برای اولین عملکرد در کشور را نشان می دهد از “صدای بلند و روشن تور 2020” برگزار می شود در دهلی نو و بمبئی. در دهلی نو نشان می دهد برنامه ریزی شده بود برگزار شد ایندیرا گاندی عرصه در آوریل 11 و در NSCI گنبد در بمبئی در 9 آوریل.

در حال حاضر یک بیانیه رسمی از طرف هنرمند در مورد به تعویق افتادن این سفر منتشر شده است.

این بیانیه را بخوانید: “با توجه به سفر اخیر مشاوره و نگرانی های بهداشتی در حساب از coronavirus همه گیر ترور نوح ‘Loud & Clear’ نشان می دهد در هند خواهد بود و بعدا به تعویق افتاد.

“بالاترین اولویت ما باقی می ماند ایمنی مشتریان و همکاران و هر کسی که کار کرده است در این را نشان می دهد. ما به طور جدی کار بر روی موکول تاریخ برای نشان دادن و اعلام خواهد شد اطلاعات بیشتر در اولین طریق BookMyShow رسمی مشتری کانال.

“همه مشتریان که بلیط خریداری خواهد شد بازپرداخت کامل در عرض 7-10 روز کاری. ما تاسف ناراحتی ناشی از شرایط ناگوار و نگاه به جلو به آوردن Trevor Noah برای هند اولین زودی.”

امی برنده “نمایش روزانه” مجری و کمدین شناخته شده است در سراسر جهان خود را برای روشنگری و معتبر را در سیاست و وقایع جاری است. نوح نوشته است, تولید و ستاره دار در هشت کمدی ویژه اخیرا از جمله “پسر پاتریشیا” در Netflix بکشد.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>