Coronavirus ترساندن: در مجموع مثبت coronavirus موارد در هند می رسد 606 می گوید: وزارت بهداشت


ده نفر کشته شده اند از بیماری کروناویروس در حالی که یک مورد مهاجرت وزارت بیشتر مطلع

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

تعداد کل مثبت coronavirus موارد در هند صعود به 606 گفت: وزارت بهداشت و رفاه خانواده در روز چهارشنبه. تعداد کل فعال COVID-19 نفر در این کشور تا کنون می ایستد در 553 در حالی که تعداد افرادی که درمان شده است یا مرخص می ایستد در 42.

ده نفر کشته شده اند از این بیماری در حالی که یک مورد مهاجرت وزارت بیشتر آگاه است. نخست وزیر نارندرا مودی روز سه شنبه اعلام کرد 21-day مستند در کل کشور برای مقابله با گسترش coronavirus و گفت که “اجتماعی فاصله” تنها گزینه برای مقابله با این بیماری است که به سرعت در حال گسترش.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت نخست وزیر مودی گفت که این بسیار حیاتی است به شکستن زنجیره ای از بیماری ها و کارشناسان باید گفت که حداقل 21 روز برای آن مورد نیاز.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>