Coronavirus ترساندن: Tanushree Dutta می گوید او استفاده می شود به یک زندگی انزوا

Coronavirus ترساندن: Tanushree Dutta می گوید او استفاده می شود به یک زندگی انزوا – سرگرمی

به روز شده: May 24, 2020, 15:05 IST | Hitlist تیم | بمبئی

Tanushree Dutta است که زندگی در یک منطقه از راه دور “در کوه ها با کمبود جمعیت است. اما من هنوز هم شستن دستها غالبا و به دنبال دستورالعمل داده شده توسط متخصصان سلامت است.”

Tanushree Dutta

Tanushree Dutta

این مستند در کالیفرنیا ساخته شده است یک تاثیر بزرگ در Tanushree Dutta. این بازیگر که در بازگشت به آمریکا در ماه گذشته می گوید که او ترجیح منجر به یک زندگی آرام. “برخی از جامعه هند رویدادهای بودم که میله میله به نظر می رسد به عنوان یک فرمانده, مهمان رو به تعویق افتاد” او می گوید. “اما جدای از آن, من استفاده می شود به این شیوه زندگی از انزوا و ناامنی پس از رفتن در یک فرصت مطالعاتی از بالیوود یک دهه پیش” می گوید Dutta. “بنابراین من نه بی قراری و یا درد و رنج را در هر راه در واقع من کاملا در سهولت.”

این بازیگر است که زندگی در یک منطقه از راه دور “در کوه ها با کمبود جمعیت است. اما من هنوز هم شستن دستها غالبا و به دنبال دستورالعمل داده شده توسط متخصصان سلامت است.”

Tanushree Dutta, شناخته شده برای فیلم هایی مانند Aashiq banaya باشگاه Aapne, Chocolate: Deep Dark Secrets, پسر خوب, پسر بد, andSaas Bahu Aur Sensex آمد به محل موردتوجه وتماشای عموم و پس از او وارد آزار و اذیت علیه Nana Patekar. این بازیگر در نظر گرفته شده است به عنوان مشعل دار از #MeToo جنبش در صنعت سرگرمی است.

Tanushree اخیرا در اخبار هنگامی که او به شدت انتقاد کرد در طراح رقص گانش Acharya به اتهام سوء استفاده از قدرت و موقعیت. “از آن زمان بالیوود و فیلم هندی صنایع تحریم طراح رقص گانش Acharya به طور کامل. پنهان شدن پشت نر ستاره های بزرگ است که کار با این مرد نفرت انگیز بوده و سوء استفاده از قدرت و موقعیت به آزار و اذیت و قلدر و استفاده از تازه واردان آسیب پذیر در صنعت” او گفت:.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>