Coronavirus ترساندن: Sushmita Sen و کمال Rohman شال ارسال انرژی شفا’ به جهان

Coronavirus ترساندن: Sushmita Sen و کمال Rohman شال ارسال انرژی شفا’ به جهان – سرگرمی

انتشار: May 03, 2020, 15:24 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Sushmita Sen و Rohman شال یکی از داغترین زوج مشهور هستند هزینه های قرنطینه با کار کردن و جا ماندن با هم!

Sushmita Sen and beau Rohman Shawl. Picture/Sushmita's Instagram account

Sushmita Sen و کمال Rohman شال. عکس/Sushmita را Instagram account

Sushmita Sen یکی از الهام بخش ترین افراد مشهور در بالیوود. بازیگر بوده است و او همواره تأکید بر اهمیت ورزش و سالم ماندن. در حال حاضر بیش از همیشه مهم برای مراقبت از سلامت خود و مثبت باقی بماند و این دقیقا همان چیزی Sushmita آخرین Instagram پست همه چیز در مورد.

Sush همراه با دوست پسر و دوست Rohman شال, دیده می شود, تمرین برخی از yogasanas در تصاویر این سردستهزنان خواننده اپرا و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. او زیر نویس پست به عنوان “زمان سخت نیست آخرین… مردم دشوار!! #truethat اقامت متعهد به زندگی است قدرتمند…برای زندگی همیشه می یابد یک راه!!! همه ما نیاز به خدمت در برخی از نقطه آن را عاقلانه به ماندن ذهنی قوی و جسمی سالم در برابر همه شانس برای کمک به زمانی که زندگی خواند! ارسال عشق و انرژی شفا در جهان!!! #staysafe #فعال #تنفس #انضباط #highspirits #collectiveconsciousness #duggadugga @rohmanshawl من شما را دوست دارم بچه ها!!”

اگر ما فکر می کنیم که Sush و کمال Rohman نگاه خوب با هم, خوب, در حال حاضر ما فکر می کنم آنها نگاه شگفت انگیز!

Sushmita و Rohman ملاقات در یک مد نشان می دهد و زن و شوهر شده است جدا از زمان. از جشن هر یک از دیگر جشن های تولد با خانواده های خود به Rohman صرف وقت با سن دختران رنه و Alisah به آموزش با هم اواز یا موسیقی دو نفری به نظر می رسد به رفتن قوی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net