Coronavirus ترساندن: Soundarya Sharma تبدیل تی شرت به ماسک

Coronavirus ترساندن: Soundarya Sharma تبدیل تی شرت به ماسک – سرگرمی

انتشار: May 10, سال 2020, 14:36 IST | سرپرستان | بمبئی

Soundarya Sharma که در حال حاضر گیر کرده در لس آنجلس است تی شرت به ایجاد یک ماسک را در طول مستند با توجه به COVID-19

Image courtesy: Instagram/@iamsoundaryasharma

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Instagram/@iamsoundaryasharma

بازیگر Soundarya Sharma که در حال حاضر گیر کرده در لس آنجلس است تی شرت به ایجاد یک ماسک را در طول مستند با توجه به COVID-19. Soundarya حتی یک فیلم در مورد چگونگی ساخت ماسک خود را اگر شما یکی را نداشته باشند.

“همانطور که همه ما می دانیم که کل جهان با آن مواجه است کمبود ماسک. من شده اند قادر به خرید یک. از این رو به فکر ساخت خود من ماسک به ذهن من آمد و پس از چند تلاش من قادر به ایجاد یک. این کار من از T-پیراهن که من به دو برش,” او گفت:.

“من هم نیز تصمیم به ایجاد یک آموزش در آن است. من امیدوارم که کسی نیاز پیدا می کند تصویری و استفاده از آن برای ایجاد ماسک برای خود است. وضعیت در اینجا ترسناک است و من منتظر هر گونه اطلاعات در مورد چگونه به عقب بر گردیم به هند,” او اضافه شده است. این بازیگر همچنین شروع به جمع آوری کمک مالی برای جامعه هند در لس آنجلس که به طور مستقیم یا غیر مستقیم تحت تاثیر COVID-19.

“این بسیار دشوار و چالش برانگیز برای تمام جهان. همه ما نیاز به انجام این کار ما را کمی. من شده اند به دنبال وضعیت بسیار نزدیک اینجا و به خانه برگشت و متوجه شد که این وضعیت را باید همه با هم” او گفت:.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im