Coronavirus ترساندن: سوناکشی سینها دارای یک پیام مهم برای همه ما

Coronavirus ترساندن: سوناکشی سینها دارای یک پیام مهم برای همه ما – سرگرمی

انتشار: May 17, 2020, 16:33 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

سوناکشی سینها به تازگی در زمان به Instagram داستان برای به اشتراک گذاشتن برخی از بینش های مهم برای نگه داشتن در ذهن نیازهای دیگران نیز

Image source: Instagram/@aslisona

منبع تصویر: Instagram/@aslisona

شیوع کروناویروس است و قرار است در کل جهان در یک حالت وحشت. این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است و علت بیش از 4000 مرگ و میر تا کنون. پس ما هنوز دارای یک پادزهر برای این بیماری ضروری است به هر احتیاط ممکن است در حال حاضر.

اخیرا بسیاری از بالیوود ستاره شده اند به طور فعال به اشتراک گذاری پست ها و داستان ها برای ایجاد آگاهی در میان طرفداران خود در مورد اقدامات پیشگیرانه ضروری است.

سوناکشی سینها شده است به طور مداوم گسترش آگاهی در مورد این موضوع از reemphasizing اهمیت عفونی به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله. او همچنین به تازگی در زمان به Instagram داستان برای به اشتراک گذاشتن برخی از بینش های مهم برای نگه داشتن در ذهن نیازهای دیگران نیز هست.

او نوشت: “در این زمان هنگامی که ما در حال گرفتن هر اقدام احتیاطی برای ایمنی خود و خانواده خود ایمنی را فراموش نکنید در مورد ایمنی از خانه ما, کمک, خانه, و کارکنان دفتر. ما که دسترسی به تصحیح و تایید اطلاعات در مورد ویروس و اقدامات احتیاطی لازم را اما لطفا متوجه باشید که آنها لازم نیست و در میان خود روزانه حجم کار آنها حتی نمی زمان به عنوان خوانده شده تا در مورد آن. آنچه باید دریافت در واتساپ به احتمال زیاد ممکن است اشتباه باشد و یا اطلاعات نادرست و یا از ترس. من صمیمانه درخواست هر کس به زمان و تلاش به آموزش خود را در خانه کمک کند و کارکنان در مورد ویروس و همچنین ارائه آنها را عفونی و ماسک برای آنها و همچنین خانواده خود را به عنوان آنها ممکن است آن را دریافت نمی کند و یا بودجه کافی برای آن است.”

Sonakshi Sinha

وی در ادامه می افزاید: “لطفا ارسال نکنید کردن خانه خود را کمک می کند تا رانندگان برای اجرای errands از طرف شما و یا ارسال آنها را در مکان های شلوغ آنچه شما فکر می کنم که امن نیست برای شما نیست برای آنها امن است یا نه. لطفا ملاحظه نسبت به آنها.”

سوناکشی همچنین یک عکاسی از خود در Instagram با عنوان خانه اقامت, اقامت در خارج از مشکل. اساسا. #stayhomestaysafe #lifeinthetimeofcorona دادن یک پیام به همه به ماندن در خانه و امن در این ساعت از ترساندن.

در مقابل کار سوناکشی خواهد بود به زودی ساخت سری وب اولین با Reema Kagti کارگردان و نیز دیده می شود در Ajay Devgn را بوج: غرور و افتخار از هند خواهد بود که بر اساس یک حادثه از سال 1972 جنگ هند و پاکستان.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im