Coronavirus ترساندن: خواننده سبک هری گیر می شود در کالیفرنیا

Coronavirus ترساندن: خواننده سبک هری گیر می شود در کالیفرنیا – سرگرمی

انتشار: May 01, 2020, 16:15 IST | سرپرستان | بمبئی

خواننده هری سبک نشان می دهد که چگونه او شده است رشته و گیر کرده در کالیفرنیا با توجه به شیوع کروناویروس!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Harry Styles

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Harry Styles

خواننده هری سبک به اشتراک گذاشته است که او گیر کرده است در کالیفرنیا است و قادر به پرواز خانه به انگلستان با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

در مصاحبه با روم کمپ در Capital FM صبحانه نشان می دهد که خط خوب خواننده نشان داد که چگونه او قادر است با خانواده اش در این زمان دشوار به گزارش dailymail.co.انگلستان.

“من در واقع در کالیفرنیا گیر کردم. من قرار بود به آمدن به خانه و سپس آن را تمام کردم کمی ناقص با پرواز” سبک گفت.

به روز رسانی می آید پس از تصمیم خود برای به تعویق انداختن سفر خود به علت بهداشت جهانی بحران. عشق در تور بود و به دلیل لگد کردن در آوریل سال 2020 در انگلستان اما سبک لغو آن است. اما او پس از به اشتراک گذاشته شده خود تجدید نظر برنامه Instagram برای 2021 است که دیدن تور لگد کردن در ایتالیا.

سابق یک جهت استار گفت: “این بدیهی است که ناامید کننده بود اما, آن را حتی به نزدیک بودن مهم ترین چیز در همه حال حاضر است. اما من فکر می کنم که همه درک می کند آن را واقعا نمی خواهم هر چیزی وجود دارد که شما می توانید در مورد آن انجام دهد و من فکر می کنم مهم ترین چیز این است که به نگه داشتن هر کس امن است.”

به دنبال در سمت مثبت او افزود: “من واقعا به دنبال به جلو به آن زمانی که آن اطراف می آید. ما خواهید بود بسیار آماده من حدس می زنم آن.”

در یکی دیگر از چت در قلب FM, سبک صحبت در مورد او چگونه است مدیریت اضطراب در زمان استرس زا. او اعتراف کرد که او از دست رفته است دوستان خود را در حالی که سرگردان در LA.

او گفت: “من فکر می کنم این مهم است که می خواهم به ماندن بگیرید به روز و اقامت در می دانم اما نمی نشستن وجود دارد, من نبوده است نشسته فقط تماشای اخبار به طور مداوم به دلیل آن باعث می شود شما کمی مضطرب است. من فکر می کنم اگر شما با دوستان و چیزهای مهم برای خنده و لذت داشتن هنوز هم به همان اندازه به عنوان شما می توانید و مانند چک کردن در در افرادی که شما می دانید که ممکن است در زندگی خود و یا ممکن است جداسازی توسط خود و چیزهای شبیه به آن.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im