Coronavirus ترساندن: شیلپا شتی پاک کردن باغ و قلم قلبی توجه داشته باشید برای خانه کمک


شیلپا شتی Kundra نظر گسترده به عنوان یکی از بهترین تمرینات در طول coronavirus مستند.

Image source: Instagram/@theshilpashetty

منبع تصویر: Instagram/@theshilpashetty

بازیگر شیلپا شتی Kundra نظر گسترده به عنوان یکی از بهترین تمرینات در طول coronavirus مستند. روز جمعه او نوشته شده یک ویدیو را در Instagram حساب که در آن او دیده می شود تمیز کردن باغ منطقه است.

“این یک تمرین بچه ها. خدمتکار ناهی ayi hai… باغ هو… ghar هو… صفایی karo. ایث بهتر کار کردن ناهی هو sakta. Aur خود انزوا mein اشغال bhi mil jaata hai. …یه ho gaya aaj ka قلبی” شیلپا گفت: در این ویدئو.

نه تنها این, اما او نیز در زمان یک لحظه به قدردانی از تلاش های یاران خانه. “تمیز کردن و رسیدگی به باغ برای این چند روز گذشته. این مستند زمان ساخته شده است من متوجه باشید و به یاد داشته باشید که نیاز به کمک در هر شکل یکی از آن چند چیز ما باید همیشه قدردانی است. زندگی ما تبدیل بسیار آسان تر است چرا که همه ما کمک خانه/کارکنان اما متاسفانه گاهی اوقات ما فقط متوجه این بار مثل این.

“امروز من سپاسگزار برای هر کسی که ساخته شده است زندگی برای ما آسان تر در راه خود را. به این دلیل است که از آنها این است که ما می تواند لذت بردن از هدیه ای از زمان به بیرون رفتن و دنبال رویاهای ما. هنگامی که زندگی به حالت عادی بازگشت فراموش نکنید که برای اجازه دهید آنها را می دانیم که شما آنها را ارزش,” او اضافه شده است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>