Coronavirus ترساندن: هفت موارد مثبت COVID-19 گزارش در بمبئی; دولت شمارش در 167

Coronavirus ترساندن: هفت موارد مثبت COVID-19 گزارش در بمبئی; دولت شمارش در 167 – اخبار

به روز شده: Mar 28, 2020, 19:05 IST | ANI | بمبئی

وزیر Uddhav Thackeray گفت که دولت خواهد شد مراقبت از افرادی که در حال فرار برای خود بومی محل در میان سراسر کشور مستند

A person sells face masks made from cloth at a stall in Bhuleshwar. Picture/Bipin Kokate

یک فرد فروش ماسک صورت ساخته شده از پارچه در یک غرفه در Bhuleshwar. عکس/Bipin Kokate

ماهاراشترا وزارت بهداشت در روز شنبه اعلام کرد که 8 جدید کروناویروس موارد مثبت گزارش شده در دولت که 7 مورد یافت شد در بمبئی و یکی در Nagpur در نظر گرفتن وضعیت شمارش به 167.

“8 جدید کروناویروس موارد مثبت موجود در وزارت امور خارجه امروز – 7 در بمبئی و 1 در ناگپور. تعداد کل موارد مثبت در دولت افزایش به 167 گفت:” ماهاراشترا وزارت بهداشت. پیش از آن در روز, وزیر Uddhav Thackeray گفت که دولت خواهد شد مراقبت از افرادی که در حال فرار برای خود بومی محل در میان سراسر کشور مستند.

“ما دیده می شود افرادی که پنهان شده بودند در شیر تانکر در حالی که در تلاش برای بازگشت به خود بومی متحده است. بسیاری از سانتی متر را درخواست کرده اند من مراقبت از مردم از کشورهای خود را. ما درخواست مردم برای ماندن در جای خود ما خواهد شد مراقبت از آنها” Thackeray گفت.

این پس از, نخست وزیر نارندرا بود روز سه شنبه اعلام کرد 21 – day مستند در کل کشور موثر از نیمه شب برای مقابله با گسترش coronavirus و گفت که “اجتماعی فاصله” تنها گزینه برای مقابله با این بیماری است که به سرعت در حال گسترش.

با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) وجود دارد 873 تایید موارد coronavirus موارد در کشور و 19 مرگ و میر گزارش شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>